KrediGO

Adrese Teslim Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Kredi kartları için bankalar adeta birbirleri ile yarışmaya devam ederken her bir banka kredi kartları için farklı hizmetler sunuyor. Kimi banka kendisine uygun kredi kartları ile daha düşük aidat alırken, kimi bankalar ise yeni yapılacak olan kredi kartı başvurularında belirli bir limite kadar hediye Chip-para tanımlayabiliyor. Adrese teslim kredi kartı nasıl alınır sorusunu yanıtlayalım.

Ancak Akbank tarafından sunulan ”eve teslim kredi kartı” hizmeti bugün Türkiye’de tam gelişmiş ve kusursuz işleyecek şekilde sadece Akbank tarafından yapılabilen bir hizmet olarak tanınıyor ve biliniyor. Akbank’ın eve teslim kredi kartı seçeneği sayesinde vatandaş oturduğu yerden kredi kartı başvurusunu kendisine uygun olarak yapıyor ve banka tarafından buna uygun değerlendirme sağlanıyor.

HEMEN KREDİ ÇEKMEK İÇİN!  Garanti Bankası Bonus Flaş Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bu değerlendirmenin hemen ardından Akbank yetkilisi tarafından aranıyorsunuz ve kredi kartı ile ilgili sorularınıza da herhangi bir banka şubesine gitmeye gerek kalmadan sorularınıza yanıt alabiliyorsunuz. Eğer Akbank müşterisi iseniz durum daha kolay oluyor ve başvurunuzu yapmanızın ardından daha kolay ve kısa sürede onay alabiliyorsunuz.

Adrese Teslim Kredi Kartı Başvurusu

Eve teslim kredi kartı nasıl alınır, diye soruyor iseniz Akbank sitesinden BURADA bulunmakta olan linke tıklamanız gerekiyor. Bu linkten dolduracağınız form sonrasında AKBANK yetkilisi tarafından aranıyorsunuz ve kredi kartları hakkında bilgilendiriliyor ve başvurunuzu temsilci aracılığı ile yapabiliyorsunuz.

Bir diğer yöntem ise eğer AKBANK’ta kayıtlı banka kartınız var ise AKBANK Direkt Mobil üzerinden ”yeni başvuru” kısmına tıklayarak kredi kartı başvurunuzu anında eve teslim olacak şekilde yapabiliyorsunuz. Ortalama 7 işgünü içerisinde AKBANK tarafından başvurunuza ne yanıt verildiğini ve kredi kartınızın basım aşamasında olup olmadığı, kuryeye verilip verilmediği gibi bilgileri uygulama üzerinden kontrol edebilme yetkisine sahip oluyorsunuz.

HEMEN KREDİ ÇEKMEK İÇİN!  En Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

AKBANK Direkt Mobil yerine direkt Akbank sitesi üzerinden de kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaparak veya TC Kimlik numarası ve şifreniz ile giriş yaparak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir