Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Aidatsız kredi kartları her bankanın sunduğu hizmetlerden değildir. Çünkü bankalar kredi kartlarından yıllık komisyon almaktadır. Bu yüzden aidatsız kredi kartı ile ilgili hizmet sunan bankalara yoğunlaşılabilir. Hemen hemen her bankada bu hizmet sunulsa da bazı kredi kartlarına özel sistemlerin geliştirildiği bilinmelidir.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

Odeabank, Akbank, HSBC, QNB Finansbank, Garanti Bankası, İş Bankası, İNG ve Yapı Kredi bu konuda hizmet sunan bankalar arasındadır. Özel olarak sundukları bazı kredi kartlarından aidat almayan bu bankalara başvurarak hizmet alabilirsiniz. Öte yandan aidatsız kredi kartlarında birbirinden farklı tüketicilere özel imkânlar da bulunmaktadır.

Bank’O Aidatsız Kart

Odeabank’ın devreye aldığı bu sistemde bankacılık hizmetlerinin tamamından yararlanılabilir. Ayrıca taksit erteleme ve avans kullanımı gibi farklı hizmetler de Bank’O kartta bulunmaktadır.

Fix Card

QNB Finansbank’ın bir hizmeti olan Fix Card kullanıcıları herhangi bir aidat ödememektedir. Oldukça kapsamlı kampanyalar da sunan bu karta başvuru yapmak için QNB Finanbank şubelerine gitmeniz yeterlidir.

Concept Kart

HSBC bankasının sunduğu bu kartta da aidat bulunmamaktadır. Yani aidatsız kredi kartı kullanmak için ideal bir hizmettir. Bu kart ile hem yurt içinde hem de yurt dışında kullanım yapabilirsiniz. Ayrıca taksitlendirme, puan kazanma ve taksitleri erteleme gibi seçenekleri de bulunmaktadır.

Maximum Kredi Kartı

İş Bankası’nın sunduğu en kapsamlı kredi kartı uygulaması olan Maximum kartta puan kazanırken taksitli alışverişler yapılabilmektedir. Ayrıca bu kart son zamanlarda her tüketici tarafından benimsenmiştir.

Bonus Flexi Kart

Garanti Bankası’nın sunduğu bir hizmet olan Bonus Flexi kart kullanıcıları da aidat ödememektedir. Bonus kazandıran bu kart ile beraber ayrıca taksit erteleme ve taksitli alışveriş seçenekleri de mevcuttur.

World Eko Kart

Yapı Kredi Bankası’nın hazırlayarak tüketicilere sunduğu World Eko Kart ile beraber puan kazanabilir ve nakit avans kullanabilirsiniz. Aidatsız kredi kartları arasında yerini alan bu kartın başvurularını da Yapı Kredi şubelerinden yapabilirsiniz.

Axess Free Kart

Axess Free kart, Akbank’ın hazırladığı ve aidat alınmayan bir kredi kartıdır. Taksit erteleme ve otomatik ödeme talimatı gibi özellikleri bulunan bu kartın başvuruları Akbank şubelerinden yapılabilir.

Paylaştığımız tüm bu kredi kartları aidatsız kredi kartı kapsamında sunulmaktadır. Banka şubelerinden rahatlıkla başvuracağınız bu kartlara ayrıca online bankacılık yöntemiyle de başvurabilirsiniz. Başvuru bilgileri incelendikten sonra kısa sürede onay alarak kartınız adresinize gönderilebilir. Öte yandan banka müşterilerine çok daha kısa sürede bankacılık hizmetlerinin ulaştırıldığı unutulmamalıdır.