KrediGO

Adabank

Adabank 30 Ekim 1984 tarihinde kurulmuştur. Adabank 1984 yılında kurulmuş olmasına rağmen hizmet vermeye kuruluş tarihinden hemen hemen bir yıl sonra 1985 yılında başlamıştır. Adabank müşterilerine mevduat bankacılığı seçeneği ile hizmet sağlamaktadır. Bankanın faaliyetlerini yürüttüğü merkezi İstanbul’da bulunuyor. Adabank’ın bağlı bulunduğu vergi dairesi Mecidiyeköy Vergi Dairesidir. Denetçi olarak Mercek Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketine bağlı bir yapıda bulunmaktadır. Adabank’ın İstanbul Altın Borsası’na üyeliği de bulunuyor. 34 yıllık bir geçmişi bulunan bankanın müşterileri olan yaklaşımı, sunduğu hizmetler müşteriler tarafından beğenilmektedir. Ayrıca Adabank Melahat Uzan ve Cem Cengiz Uzan’ın da hisse sahibi olması ile dikkat çekiyor.

Adabank İhtiyaç Kredileri

İhtiyaç kredisi; ihtiyaç duyulması halinde bireylerin az miktarda ve kısa sürede nakit sorunlarını çözmek için oluşturulmuş kredi çeşidi olarak tanımlanmaktadır. İhtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerin krediyi çekmek istedikleri bankanın şartlarını sağlamaları ve bu şartları yerine getirmeyi kabul etmeleri gerekiyor. Adabank da müşterilerine ihtiyaç duymaları halinde kredi desteği veren bankalar arasında yer alıyor. Adabank aracılığı ile ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilerin kendilerine en yakın Adabank şubelerine gelmeleri, Adabank müşteri hizmetlerini aramalar ve internet aracılığı ile ihtiyaç kredisi ile ilgili detaylı bilgiye erişmesi ve ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunma işlemlerini kısa sürede tamamlayabilir. İhtiyaç kredisi çekip çekemeyeceğiniz hususunda gerekli bilgilendirme bir ya da iki günlük bir zaman dilimi içerisinde tamamlanır. Eğer yaptığınız kredi başvurusu onaylanırsa Adabank tarafından istenilen evrakları ayarlamanız durumunda çekmek istediğiniz kredi tutarı tarafınıza verilmektedir.  İhtiyaç kredisi kapsamında Adabank ev hanımlarına da kredi desteği sunuyor. Böylece ev hanımlarının küçük dükkân açması, ev ekonomisine katkıda bulunmalar Adabank tarafından sağlanmaktadır.

Adabank Taşıt Kredileri

Taşıt kredisi; bankalardan tarafından araç satın almak isteyen kişilere verilen kredi çeşidi olarak bilinmektedir. Adabank da müşterisi olan ve müşterisi olmayan kişiler taşıt kredisi desteği sunuyor.  Adabank yeni araç alacak kişilere, aracını yenilemek isteyen kişilere taşıt kredisi desteği sağlamaktadır. 18 yaşından küçükler dışında, çalışan ve düzenli bir gelire sahip olan tüm herkesin Adabank tarafından verilen bu krediyi alma hakkı bulunuyor. Sizde Adabank’ı tercih ederek taşıt kredisi almak ya da taşıt kredisi ile ilgi ilgili bilgi almak istiyorsanız bankanın internet sitesini ziyaret ederek ve bankayı arayarak müşteri temsilcisinden gerekli bilgiyi alabilmeniz mümkün.

Adabank Konut Kredileri

Adabank müşterilerine birçok konuda kredi desteği sağladığı gibi ev alacak kişiler ve evini değiştirmek isteyen kişilere de gerekli kredi desteğini sağlıyor. Adabank konut kredileri verirken müşterilerini kira öder gibi ev sahibi yapmayı amaçlamaktadır. Özellikle kiralık evlerde oturan kişiler bu kredi türü oldukça fazla tercih ediliyor. Sıcak bir yuva ve kendi evinde oturma hayali kuran kişilerin bu kredi seçeneğinden yararlandıkları bilinmektedir. Vade seçeneklerinin ve kredinin geri ödeme seçeneklerinin de uygun olması bankanın sağladığı avantajlar arasında yer alıyor.

Adabank Kredi Kartının Özellikleri

Her banka gibi Adabank da müşterilerine kredi kartından yararlanma imkânı sunmaktadır. Adabank kredi kartlarını kullanmak isteyen kişiler 18 yaşından büyük olmaları durumunda internet üzerinden tek tıkla kredi kartı talebinde bulunuyor. Taksitlendirme seçeneklerinin uygun olması, kredi kartı ile puan biriktirme seçeneği sunması, fatura ve diğer ödemelerin otomatik ödeme talimatı verilerek yapılması vb. gibi özelliklere sahiptir.

Adabank Diğer Hizmetler

Mevduat Bankası olarak hizmet veren Adabank diğer bankalar gibi müşterilerine kredi desteği, vadeli hesap, vadesiz hesap açma işlemleri yapılabiliyor. Adabank’ı diğer bankalardan ayıran özellikler arasında bankanı mevduat hesapları konusunda uzmanlaşmas9ı ve bu konuda diğer bankalara göre daha kaliteli hizmet verilmesi ile ayrılmaktadır.