Denizbank

1997 yılında bankacılık lisansı olarak Zorlu Holding’in Özelleştirme İdaresi’nden satın alınan bir bankadır. Bu tarihten sonra yoğun bir kurumsal kimlik çalışmaları yapan banka hem personel alımlarında hem de şube açılışlarında hayata dönüş programları uyguluyor. Bu süreçte 5 yıllık bir kalkınma planı hazırlamış olsa da tüm hedeflerini bu tarihten çok daha önce gerçekleştirmiştir. Denizbank’ın Finansal Hizmetler Grubu’nda beş yerli ve üç tane de uluslararası finansal iştirak şubesi bulunmaktadır. Aynı zamanda altı tane yerli, finansal olmayan iştirak ile Bahreyn’de bir şubesi daha bulunmaktadır. Denizbank grubunun odaklanmış olduğu başlıca segmentler perakende müşteriler, orta ve küçük yatırımcılar, ihracatçılar, kamu proje finansmanı ve ticari müşterilerdir. Denizbank grup tüm mali kontrol ve muhasebe bölümlerini tek bir merkezde toplamış ve böylece çalışan sayısını optimum düzeyde tutmuş bunun yanında da işletme verimliliğini arttırmıştır. Tüm Türkiye’de her yere yetişebilen geniş bir hizmet ağı bulunan bankalardan biridir. Toplamda 43 tane şubesi bulunan bu banka alternatif dağıtım kanallarına da sahiptir.

 

Denizbank İhtiyaç Kredileri

 

Denizbank’ın ihtiyaç kredileri arasında eğitim, yeşil kredi, cebimde kredi, enerji tasarrufu kredisi, tüketici kredisi, PTT kredisi gibi farklı türlerde verilmektedir. Bu kredilerden herhangi birinden yararlanabilmek için gerekli şartların yerine getirilmiş olması gerekiyor. Aynı zamanda banka sizlerden kefil isteyebiliyor. Kredileri kullanırken neden kullandığınızı ve ödeme koşullarını açık bir şekilde belirtmeniz gerekiyor. İhtiyaç kredileri farklı ödeme koşullarında verilebiliyor. Ödeme gücünüze göre taksitlendirmelerde size uygun yöntemler kullanılıyor. Denizbank, bu alanda farklı kampanyaları olan bir bankadır.

Denizbank Taşıt Kredileri

 

İnsanlar beğendikleri bir otomobili alabilmek için Denizbank’ın taşıt kredisi imkânlarından yararlanabiliyorlar. Uygun vade ve oranlar, eşit ya da esnek düzenlenen taksit planları, 3 aya kadar ödeme erteleme imkanı, başvuruya bir gün kalan cevap alabilme ve geri ödeme günlerinin 45 gün sonrasına kadar belirlenebilmesi gibi imkanları bulunmaktadır. Bu kredi türü ile rahatlıkla sıfır kilometre bir araç ya da ikinci el otomobil alabilme olanakları sunuluyor.

 

Denizbank Konut Kredileri

 

Ev satın alabilmek için insanların nakit sıkıntısı çekmesi çok sık karşılaşılan durumlardan biridir. Kiradaki bir eve boşu boşuna para ödemek yerine taksitli banka kredileri ile ev sahibi olmak isteyen insanlara farklı konut kredisi avantajları sunuluyor. Uygun ödeme koşulları ile çekeceğiniz bu krediler sayesinde ev almak sizin için bir hayal olmaktan çıkacak ve hayatınızın gerçekliği haline gelecektir. Bankanın sizin hakkınızda yapmış olduğu tahkikat olumlu sonuçlandığı takdirde konut kredisi kullanma imkanınız bulunuyor. Denizbank konut kredilerinde 25 yıla kadar vade seçeneği sunmaktadır.

 

Denizbank Kredi Kartı Özellikleri

 

Her banka gibi Denizbank’ta müşterilerine kredi kartı avantajları sunan bir bankadır. Bankanın sunmuş olduğu kredi kartlarının farklı olanakları bulunmakta ve değişik limit tarifelerinde bu kartlara sahip olma imkanları değerlendirilebilmektedir. Denizbank’ın kredi kartlarında 90 TL’ye kadar temassız işlem kolaylığı sunuluyor. Alışverişlerde bonus kazanabileceğiniz bu kartlarda kart limitinin %100 nakit avans fırsatı bulunuyor. Müşterilerin her kazandığı bonus aynı zamanda bedava alışveriş anlamına gelmektedir.

 

Denizbank Diğer Hizmetleri

 

Kredi kartı ve kredi seçeneklerinin yanında Denizbank müşterilerine özel birtakım hizmetler sunmaktadır. Denizbank’ın müşteri hizmetleri bankanın müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. Aynı zamanda internet bankacılığı üzerinden de birçok farklı işlem yapılabilmektedir. Otomatik ödeme talimatı, EFT/havale işlemi, çeşitli ödemeler, hesaba para yatırma ve çekme, vadeli vadesiz hesap açma gibi hizmetler yanında telefon bankacılığı hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz.