Nurol Yatırım Bankası

Nurolbank, 1999 yılında kurulmuş olan ve Genel Müdürlüğü İstanbul’da olan bir bankadır. Banka, 1999 yılından beri faaliyetlerine devam etmektedir ve gelişen bankacılık hizmet alanı ile birlikte yenilikçi bir şekilde finansal çözümler sunmaktadır. Banka, müşterilerine hem yatırım bankacılığı hem de kurumsal bankacılık alanında dünya standartlarında hizmet vermektedir. Hizmetler oldukça geniş bir skalada verilmektedir. Nurolbank, hizmet verdiği bütün müşterilerinin pazar paylarını artırmak ve verimliliklerini yükseltmek amacı ile hareket etmektedir. Nurolbank; finansal modelleme, finans araçları, finansal paket yapılandırma, finans danışmanlığı gibi hizmetler sunmaktadır. Nurolbank tarafından şirketler için sunulan finansal çözümler ile doğru zamanda, uygun bir şekilde hizmet vermektedir.

Nurolbank İhtiyaç Kredileri

İhtiyaç kredileri genel olarak insanların acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile verilen ve vade süresi çok uzun olmayan kredilerdir. Bu krediler ile seyahat, tatil, evlilik, eğitim, sağlık ve benzeri alanlarda oluşan çeşitli ihtiyaçlar karşılanmaktadır. Nurolbank ise bu ihtiyaç kredilerini genel olarak vermez. Yani Nurolbank ihtiyaç kredileri adı altında verilen bir kredi tür yoktur. Çünkü bu krediler bireysel kredilerdir ve Nurolbank’ın hizmet vermiş olduğu sektörler, kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlardır. Bu nedenle bireysel olarak düşük miktarlı ihtiyaç kredisi alınamaz. Ancak şirketlerin ve kurumların faaliyet göstermesi ve bu faaliyetlerine devam edebilmesi için çeşitli ihtiyaçlara kredi verilmektedir. İhtiyaç kredisi olarak sadece kurumlara ve yatırımcılara verilen bu destek gösterilebilir. Bunun haricinde bireysel olarak sunulan bir ihtiyaç kredisi teklifi yoktur.

Nurolbank Taşıt Kredisi

Nurolbank, tarafından verilen hizmetler yatırım bankacılığı ve kurumsal bankacılık alanında olmaktadır. Bu nedenle bireysel bankacılık alanında verilen kredi türleri, Nurolbank tarafından verilmez. Sadece bu kredilere benzeyen finansal çözümler sunulur. Bunlardan ise yatırımcılar ve kurumlar ile şirketler yararlanabilir. Nurolbank gerek kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanında sunduğu finansal destek ve çözümler ile gerekse hizmetlerini sunma yöntemi ile oldukça etkili bir şekilde faaliyet göstermektedir. Nurolbank hizmetleri kapsamında, bireysel bankacılık alanında olan taşıt kredileri verilmez. Taşıt kredilerini almak için bireysel bankacılık hizmetleri gerekmektedir. Nurolbank ise bu alanda faaliyet göstermez. Nurolbank taşıt kredileri adı ile sunulan bir hizmet bulunmamaktadır. Nurolbank kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı hizmetleri sunar ve bu sektörde faaliyet gösteren şirketlere, kurumlara finansal anlamda destek verir.

Nurolbank Konut Kredileri

Nurolbank hizmetleri kapsamında şirketlere birçok farklı şekilde finansal destek verilmektedir. Yatırımcılar ve herhangi bir kurumun sahibi olan kişiler, Nurolbank tarafından sunulan finansal çözümlerden yararlanabilir. Bankanın vermiş olduğu hizmetin en önemli yanı tamamen şirketlerin gelişimini desteklemesidir. Bu bankada konur kredileri bulunmaz. Çünkü banka, bireysel bankacılık alanında herhangi bir hizmet vermez. Bu yüzden de Nurolbank konut kredileri bulunmaz. Ancak şirket kurmak isteyenlere bir faaliyet alanı sahibi olmaları için kredi verilebilmektedir. Bunun dışında bireysel bir kredi bulunmaz.

Nurolbank Kredi Kart Özellikleri

Kredi kartları; taksitli alışveriş, nakit avans, bonus puan gibi özelliklere sahip olan ve bu özellikleri ile avantaj sağlayan ürünlerdir. Bu ürünler, bireysel bankacılık alanında bulunmaktadır. Nurolbank kredi kart özellikleri kapsamında bir hizmet yoktur. Nurolbank sadece yatırım bankacılığı ve kurumsal bankacılık gibi hizmetler verir.

Nurolbank Diğer Hizmetleri

Nurolbank, şirketler ve yatırımcılar için çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Nurolbank diğer hizmetleri olarak finans danışmanlığı, finansal kiralama, nakit kredi çözümleri, özel sermaye finansmanı, yapılandırılmış finansman ve benzeri finansal çözümler sunulur. Nurolbank, bu hizmetleri ile hem kurumsal bankacılık hem de yatırım bankacılığı alanında faaliyet göstermektedir.