KrediGO

Odea Bank

Odeabank, 15 Mart 2012 tarihinde kurulmuştur. Bu banka anonim bir şirkettir. Aynı yıl içinde 2 Ekim’de BDDK’dan faaliyet izni alınmıştır ve Türkiye’de hem bireysel hem de kurumsal müşterilere hizmet verilmeye başlanmıştır. Ana hissedar Bank Audi’dir. Finansal anlamda her türlü işlem, Odeabank tarafından yapılmaktadır. Bank Audi’nin merkezi Lübnan’dadır. Aynı zamanda 11 farklı ülkede faaliyet gösterilmektedir. Odeabank; yatırım işlemleri, özel bankacılık faaliyetleri, ticari işlemler, kurumsal ve bireysel müşteri işlemleri ve benzeri her türlü finansal çalışmayı gerçekleştirmektedir.

Odeabank İhtiyaç Kredileri

Odeabank ihtiyaç kredileri ile özel sebeplerden dolayı ortaya çıkan acil nakit ihtiyaçları karşılanmaktadır. Eğitim, sağlık, seyahat, iş ve benzeri birçok sebepten dolayı gerek paraya Odeabank ihtiyaç kredileri ile sahip olunabilmektedir. 36 aya varan vadeler ile belirli bir miktar para verilmektedir. Hızlı bir şekilde verilen bu ihtiyaç kredilerine mobil bankacılık, internet bankacılığı ve şubeler aracılığı ile başvuru yapılabilir. Teminat olarak arsa, gayrimenkul, konut ve benzeri herhangi değerli bir şey gösterilmesi durumunda Odeabank ihtiyaç kredileri ile verilen para miktarı oldukça fazla artar. Yüksek miktarda kredi kullanımı için teminat gösterilebilir.

Odeabank Taşıt Kredileri

Araç alımlarında hem yeni hem de ikinci el araçlar için Odeabank tarafından taşıt kredileri verilmektedir. Bu taşıt kredileri ile istenilen araca sahip olmak mümkündür. Bu kredilerin 48 aya kadar vade imkanı bulunur. Aynı zamanda taşıt kredileri, kişiye özel esnek ödeme planları ile kullanıma sunulmaktadır. 18 yaşından büyükler, gerekli belgeleri teslim ettiği takdirde taşıt kredisi kullanabilmektedir. Aynı zamanda Odeabank tarafından araç rehin de alınmaktadır. Müşterinin araca kasko yaptırması gerekir. Odeabank tarafından verilen taşıt kredilerine hem şubelerden hem de online olarak ulaşılabilmektedir.

Odeabank Konut Kredileri

Odeabank tarafından sunulan konut kredileri, uzun sürede düşük taksitlerle kullanılabilmektedir. Bu krediler için çeşitli ödeme planlaması yöntemleri belirlenebilir. Odeabank tarafından sunulan konut kredileri için alınacak para miktarı, konutun ekspertizi değerinin en fazla yüzde sekseni kadar olabilmektedir. Odeabank tarafından sunulan kredi kapsamında oldukça fazla miktarda para alınabilir. Konut kredileri 120 aya kadar vade ile ödenebilir. Odeabank tarafından sunulan konut kredisine konu olan ev, banka tarafından ipotek olarak alınır. Aynı zamanda bu eve konut sigortası ve DASK yapılması da gerekir.

Odeabank Kredi Kartı Özellikleri

Odeabank kredi kartları ile pek çok işlem yapılabilmektedir. Nakit ihtiyaçlarında anında nakit avans çekilebilen kartlar, aynı zamanda taksitli avans ile de kolaylık sağlamaktadır. Uçuşlara özel hazırlanmış kredi kartı ile yurt içi ve yurt dışı uçuşları için avantajlı rezervasyonlar yapılmaktadır. Ek kart çıkarma özelliği de bulunmaktadır. Harcamalarda kazanılan chip paralar ile de alışveriş yapılabilmektedir. Alışverişleri taksitlendirmek için de Odeabank kredi kartları kullanılmaktadır. Ayrıca restoran, uçak bileti ve benzeri satın alımlarda avantajlı fiyatlar ile de alım yapılabilmektedir. Odeabank kredi kartı açısından zengin hizmet seçenekleri bulunan bir bankadır.

 

 

 

Odeabank Diğer Hizmetleri

Odeabank kurumsal ve ticari müşterilere pek çok finansal hizmet vermektedir. KOBİ’ler için kredi ve yatırımlar ile destek verilmektedir. Ticari kurumlar için de aynı hizmetler geçerlidir. Direkt bankacılık ile de internet bankacılığı, mobil bankacılık, ATM bankacılığı ile birçok işlemin şubeye gidilmeden yapılması sağlanır.  Odeabank Hatırlatma servisi ile de seçilen işlemler hakkında SMS veya e posta almak mümkündür. Böylece krediler, ödemeler, yatırımlar ve benzeri işlemler sonucu bilgilendirme yapılmaktadır. Odeabank kredileri, yatırımları, hesapları, kartlar, direkt bankacılık ve benzeri hizmetler ile hem bireysel hem de kurumsal müşteriler için her türlü finansal işlemi gerçekleştirmektedir.