KrediGO

Kullanıcı Sözleşmesi

KrediGo.com Kullanıcı Sözleşmesi

Bu sözleşme KrediGo.com’un sunduğu hizmetlerden yararlanan ziyaretçi ve üyeler için geçerlidir.

Sözleşme maddeleri;

com servisinden yararlanan kullanıcılar gerçek ve doğru kimlik bilgilerini vermekle yükümlü olup bilgilerinin gerçek olmadığını tespit ettiği takdirde KrediGo.com gereğini yapma hakkını saklı tutar. Kullanıcılar KrediGo.com’un uğrayacağı bütün zararları tazmin etmek zorundadırlar.

Kullanıcılar, KrediGo.com’u ahlaka aykırı, diğer insanları rahatsız, tahrik ve/veya taciz edici, yasalara aykırı amaçlar için kullanamazlar. Kullanıldığı tespit edilen içerikler kaldırılacak; kullanıcılar hakkında yasal işlem yapılacaktır. Bu içeriklerden içeriği hazırlayan kişi sorumludur; KrediGo.com’un hukuki ve/veya cezai herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

com uygun görmediği içerikleri sebep göstermeksizin yayınlamama/yayından kaldırma hakkını saklı tutar.

com kullanıcıları arasında meydana gelebilecek ihtilaflardan KrediGo.com’un sorumlu tutulması mümkün değildir. Yapılan şikayetlerin değerlendirilmesi sonucunda KrediGo.com gerekli gördüğü takdirde kullanıcı hesabını geçici olarak dondurma veya üyelikten çıkarma hakkını saklı tutmaktadır.

com’da yayınlanan tüm içeriklerin telif hakları KrediGo.com’a ait olup; kullanıcılar hazırladığı içeriklerin haklarını KrediGo.com’a devrettiğini kabul ve beyan etmiştir.

Kullanıcıya ait yazının daha önce yayımlandığı ve/veya bir başkasına ait olduğunun tespiti halinde yazı Kullanıcıya ödeme yapılmaksızın KrediGo.com tarafından derhal yayımdan kaldırılacaktır.

KrediGo.com markasının ismi ve logosunun izinsiz bir şekilde kullanılması kesinlikle yasaktır. KrediGo.com’da yayımlanmakta olan her türlü içerik kullanıcılar ve üçüncü kişilerce yazıların linki, başlığı ve/veya kısa açıklaması belirtilmek suretiyle yayımlanabilir. Yazıların linki, başlığı ve/veya kısa açıklaması belirtilmeksizin içeriğin bir kısmının ve/veya tamamının yayınlanması kesinlikle yasak olup KrediGo.com’un bu konuda hukuki hakları saklıdır.

Bütün kullanıcılar, KrediGo.com’un sağlamış olduğu hizmetlerin kullanım şartlarının başka bir mecra tarafından ihlal edildiğini veya herhangi bir paylaşımın rahatsız edici olduğunu düşündüğünde, KrediGo.com yetkilileri ile irtibata geçmelidir.

Üyelik kaydını tamamlayan her kullanıcı işbu sözleşmede yer alan tüm hükümleri peşinen kabul ve ikrar etmiştir. İşbu sözleşmede yer alan tüm hükümler gerektiği takdirde KrediGo.com tarafından tek taraflı olarak güncellenebilecektir.

İşbu sözleşmede yer alan hükümlerin aksine hareket akde muhalefet sayılacak olup; uyuşmazlık halinde yetkili Mahkeme ve icra müdürlükleri İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri olacaktır.

Yazılar, ücretlendirme ve ödeme hakkında;

Üyelerimizin gönderdikleri yazıların hepsi “özgünlük kontrolünden” geçmekte olduğu için, başka sitelerden “kopyala yapıştır” alınarak hazırlanan içerikler yayınlanmayacak ve yazarın hesabı kapatılacaktır.

Üyelerimiz, yazdıkları yazılar karşılığında; yazının uzunluğuna göre her yazı için 1 TL’den başlayan bir kazanç elde etmektedir. Bu kazanç üyemizin hesabına hemen aktarılmaktadır. İlerleyen dönemde üyemizin yazdığı yazılar kullanıcılar tarafından görüntülenmeye devam ettiği sürece kazancı her geçen gün artmaya devam edecektir.

Şikayet üzerine incelemeye alınan yazıların yayımdan kaldırılması halinde KrediGo.com tarafından Kullanıcıya ödeme yapılıp yapılmayacağı hususu değerlendirme ile sabit olacaktır.

Her ayın ilk üç iş günü içinde, 50 TL’lik ödeme barajını geçen KrediGo.com üyelerinin kazançları Paypal hesaplarına aktarılacaktır.