KrediGO

2019 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatları, En Düşük Faizli 10.000 TL Kredi

Bankaların 2019 yılı için belirledikleri yeni kredi faizleri sonucunda birçok vatandaş kredilere başvuru yapmak için adeta sıraya girdi. Türkiye’de kredi almayan neredeyse sınırlı sayıda vatandaş kalırken zengin ve fakir ayrımı olmadan her gelir grubu mensubunun kredi başvurusunda bulundukları biliniyor.

Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar öncelikli olarak ihtiyaç kredilerini tercih ederken ev kredilerine başvuruların da son yıllarda rekor oranda patladığı biliniyor. Uzmanlar ev kredisi başvurularının fazla olmasına rağmen gelecek senelerde yaşanabilecek olan olası bir kriz durumunda birçok kişinin evinden olabileceği uyarısında bulunuyor. Bir evin kredisi bitmeden farklı kişi veya farklı gelir göstergesi üzerinden 2. ev için ev kredisi çekilmemesi gerekiyor. İhtiyaç kredisi de yine buna eşdeğer olarak sadece bir kez çekilmesi ve ihtiyacın giderilmesi ile birlikte bir daha çekilmemesi öneriliyor.

2019 En Avantajlı 10.000 TL 12 Ay Kredi Kampanyaları

10.000 TL 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlerin geri ödeme planları aylık olarak 297 TL ila 323 TL arasında olacaktır. Bunlar en fazla kullanılan 5 bankanın sunduğu teklifler olurken masraf olarak ise CEPTETEB tarafından mobil bankacılık başvurularında herhangi bir masraf ücreti alınmayacaktır.

HEMEN KREDİ ÇEKMEK İÇİN!  QNB Finansbank'tan Sonbahar Kredisi

24 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Daha uzun vadede daha az aylık ödemeler ile kredi çekmek isteyenlerin karşısına ise farklı seçenekler çıkabiliyor. Vatandaşlara uygun olarak kredi seçenekleri hazırlayan bankalar 24 ay vadeli 10.000 TL kredilerde ortalama geri ödeme tutarı olarak 523 TL belirlemiş durumda. Bu bankaların belirledikleri faiz oranları %1.59 ortalamasında olurken toplam geri ödenecek tutar ortalama 12.500 TL tutara eşdeğer gelecektir.

36 Ay 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Çok daha uygun ödeme yapmak isteyenlerin asıl tercihlerinden olan 36 ay vadeli ihtiyaç kredileri vatandaşların adeta dertlerine deva, sağlık sorunlarına ise şifa bile olarak geri dönebiliyor. Birçok vatandaş kredi çekerek diş yaptırdığı gibi sağlık sorunlarını aşmak için de bu yıllarda mecbur olarak kredilere başvurmak zorunda kalıyor. 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek istediğiniz zaman aylık ortalama 385 TL ödeme yapacaksınız ve toplamda geri ödeyeceğiniz tutar 14.000 TL civarında olmaktadır.

HEMEN KREDİ ÇEKMEK İÇİN!  Maaş Aldığım Bankadan Kredi Alamıyorum

10.000 TL 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredileri Kampanyası

48 aylık geri ödeme seçeneklerinde kredi çekmek isteyenler ise daha uygun geri ödeme seçeneklerine ancak daha fazla toplam ödeme tutarına sahip kredileri kullanmayı tercih edebilirler. 10.000 TL 48 ay vadeli kredi çekmeniz durumunda aylık ortalama ödeyecek olduğunuz tutar 315 TL yüksek ortalamasında olacağı gibi geri ödeme tutarınız da buna paralel olarak 15.500 TL civarına çıkacaktır. Bankaların 36 aylık tekliflerinin daha uygun olduğunu söyleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir