KrediGO

240 Ay Vadeli Konut Kredisi Nasıl Alınır?

Sizler de uzun bir süredir ev hayali kuran bir insansınız ancak bir türlü elinizdeki para ev almanıza yetmiyor ve bankadan kredi almayı mı düşünüyorsunuz? Ya da elinize hiç para yok ve çok sıkıştınız ev almanız mı gerekiyor? O zaman geçtiğimiz aylarda netleşen ve birçok insanın da beklediği 240 ay vadeli konut kredisi nasıl alınır? Sorusunun cevabını bugün sizlere tam olarak vereceğiz. Yani alacağınız bu kredinin vadesi 20 yıl olacak ve bu süre boyunca kredi aldığınız bankaya aylık düzenli olarak ödeme yapacaksınız. Ancak bu konu daha yeni açıklığa kavuştuğu için birçok vatandaşın bu konu hakkında net bir bilgisi yok. Sizler de bu konu hakkında net bir bilgiye sahip olmayan bir insansanız eğer o zaman bu yazımızda sizlere bu konuda gerekli olan tüm bilgileri vererek sizleri bu konuda aydınlatıyoruz.

HEMEN KREDİ ÇEKMEK İÇİN!  En Uygun Çiftçi Kredisi Veren Bankalar

240 Ay Vadeli Konut Kredisi Nedir?

Ülkemizde 2018 yılının ortalarında yaşanan birçok olaydan sonra Emlak Konut seferberliğinde başlatılarak düzenlenen ve geçtiğimiz günlerde tam anlamı ile netleşen bu konu, %0,70 oranda faiz ile ev satma konusu nihayet netleşti. Bu yıl 240 aya yükseltilen bu haberin geçtiğimiz yıl vadesi 120 ay yani 10 yıldı. Bu yıl 20 yıla yükseltildi ve artık uzun bir vadede ev sahibi olabileceksiniz. Yeni başlatılan bu kampanya ile artık geçtiğimiz yıllardan bu yana ev hayali kuran ve hiçbir türlü ev sahibi olamayan insanlar uzun vadede kendilerine yeni bir ev almış olacaklar. Sizler de bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız hemen bir bankaya giderek detaylı bilgileri konuştuktan sonra hemen bir ev sahibi olabilirsiniz. Sizler de anlaşmalı olan bankalara giderek kendiniz bir başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca bankaya gitmek için vaktiniz yoksa bile internet sitelerinden anlaşmalı olan bankalara başvuru yapabilir ve uzun vadeli düşük bir faiz oranı ile sizler de güzel bir ev sahibi olabilirsiniz.

HEMEN KREDİ ÇEKMEK İÇİN!  Enpara Nedir?

Kredi Hangi İllerde Veriliyor?

Öncelikle burada ilk sırada İstanbul var diyebiliriz. Daha sonra Niğde, Denizli, Ankara, Nevşehir, Konya, gibi iller de bu kampanyaya dahil edilen iller arasında yer alıyor.

 

İlginizi Çekebilir