70 Yaş Üstü İçin Kredi Veren Bankalar

70 Yaş Üstü İçin Kredi Veren Bankalar

 

70 Yaş Üstü İçin Kredi Veren Bankalar

 

Günümüzde birçok insan kısa bir süre içerisinde kredi kartına sahip olmak istiyor. Ancak yaşı büyük olan insanlara kredi vermek konusunda bazı bankalar yaşlı insanlara kredi vermek konusunda çok düşünceli. 70 yaşından sonra bazı insanlar hasta olan kişilere de kredi kartı çıkarmak istiyor ancak bu durum oldukça sıkıntılı oluyor. İnsanlar yaşlandıkları zaman kredi çekiyor ve kısa bir süre sonra ölürse o borcu kendileri ödemiyor.

İnsan resmi olarak yaşamıyor gözüktüğü için borç devlet tarafından ödeniyor. Ancak bazı insanlar da bu durumu tamamen iş haline getirmiş ancak bankalar her türlü kendi paralarını alıyor. Bankaların bu konuda herhangi bir zararı yok ancak bazı insanlar bu gibi durumlarda kendilerini yükseltmek yerine tam tersine batırıyor. Devlet ölen kişilerin borcunu ödüyor ancak bu durumda zararlı olan devlet oluyor. Bankalar sizden ya da devletten her türlü kendi parasını kurtarıyor. Yaş sınırlaması bankadan bankaya farklılık gösterebilir. Bazı bankalar 18 yaşındaki insanlara da kredi verirken bazıları vermiyor. Bir bankadan kredi alabilmek için bankanın sizlerde görmek istediği şartları tam anlamı ile doldurmanız gerekmektedir.

Eğer bu şartları tam anlamı ile taşıyan bir insan değilseniz o zaman banka sizlere kredi vermekten vazgeçiyor. Sizleri tam anlamı ile inceledikten sonra sizlere kredi veriyor. Uygun kredi seçenekleri ülkemizde sadece birkaç bankada mevcut. Bazı bankalar sadece kendi menfaatleri üzerinde müşterileri kredi almak zorunda bırakıyor. Bazı bankalar da müşterilerini çok düşünerek daha fazla müşteri kazanıyor. Sms ile kredi seneçeğinde de bir bankaya sms atarak sizler de yaşınız tam anlamı ile dolduysa ve kendinize bu konuda aldıktan sonra ödeyebileceğinize inanıyorsanız eğer o zaman kredi kartı almanızı tavsiye ediyoruz. Eğer aldıktan sonra ödeyemeyeceğiniz bir borcun altına girerseniz sizler de sıkıntı yaşayabilirsiniz.

HEMEN KREDİ ÇEKMEK İÇİN!  Kredi Çekmek İçin Ne Kadar Çalışma Süresi Gerekiyor?

Elinizde bulunan aracınıza yada evinize bile el konulabilir. Kredi kartı konusunda insanların çok dikkatli olması ve ödeyemeyecekleri borçların altına girmemeleri gerekiyor.

70 Yaş üstü kredi veren bankalar arasında sizlerin de tahmin ettiğiniz gibi ülkemizin en büyük bankası Ziraat Bankası yer alıyor. Daha sonra Vakıflar bank, Aktifbank, Fibabank, 70 yaşına kadar yani bu yaşın altına kredi veren bankalar ise Odeabank, TEB, ve İNG bankasıdır.