Aktifbank İnternet Kredisi Nasıl Alınır?

Son zamanların dikkat çeken bankaları arasında olan Aktifbank, sunduğu birtakım hizmetlerle müşterilerine yardımcı olmaya devam etmektedir. Bu konuda Aktifbank internet kredisi nasıl alınır sorusuyla ilgili olarak sunacağımız bilgilerin yanı sıra bankanın sunduğu N Kolay Kredi uygulamasından da bahsediyor olacağız. Bu uygulama öncelikle tüketicilerin son derece hızlı bir şekilde kredi çekmesini sağlayan bir hizmettir.

N Kolay Kredi Nedir?

Aktifbank’ın ‘N Kolay Kredi’ uygulamasından yararlanmak için öncelikle nkolaykredi.com adresine giriş yapmanız gerekmektedir. Bu sitede karşınıza çıkacak olan formu da eksiksiz ve hatasız olarak doldurmanız önemlidir. Evraklarınızın onaylanmasından sonra yaklaşık 30 bin TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz. Bu meblağ tüketicilerin gelir durumuna göre değişebilmektedir. Talep eden kullanıcılar bu uygulama ile beraber talep edenler ise banka şubelerine giderek hizmet alabilmektedir.

Aktifbank’ın bireysel kredilerde uyguladığı faiz oranı %2,89 olarak belirlenmiştir. Elbette bu rakam belirli dönemlerde farklılık gösterebilir. Ayrıca bu faiz oranının yanı sıra 50 TL kredi tahsis ücretinin alındığını unutmayın. Son olarak vade sayısı da bu faiz oranı için 36 ay olarak belirlenmiştir.

N Kolay Kredi Geri Ödeme Süreci

N Kolay Kredi’nin geri ödeme süreci için Aktifbank şubelerini kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra bankanın internet şubesinden de hızlı bir şekilde ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Son derece kolay bir şekilde yapılan bu ödemelerin yanı sıra farklı bir banka hesabınız üzerinden Aktifbank’ın İBAN numarasına da ödeme yapılabilmektedir. Kredi geri ödemelerinde alternatif olarak PTT şubelerini, PTTmatik uygulamasını ve Vakıfbank ile Akbank ATM’lerini kullanabilirsiniz.

PTTMatik’ten Aktifbank Kredisi Ödeme

Pttmatik üzerinden aşağıdaki sıralamayı kullanarak rahatlıkla ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bu kapsamda;

  • Anlaşmalı Banka İşlemleri bölümüne giriş yapın.
  • Aktifbank işlemleri menüsüne tıklayın.
  • Hesaba nakit para yatırma bölümüne erişin.
  • Karşınıza çıkan bilgileri doldurun.
  • Açıklama kısmını da doldurduktan sonra paranızı yatırın.

Bazı tüketiciler Vakıfbank ATM’leri üzerinden kredi ödemesi yapmak isteyebilir. Bu süreçte;

  • Önce kartsız işlemler menüsüne ulaşılır.
  • Daha sonra Aktifbank işlemleri bölümüne giriş yapılır.
  • Banka kart veya hesap numarası yazılır.
  • Sonrasında TC kimlik ve diğer bilgiler doldurulur.
  • Taksit tutarı yatırılarak işlem tamamlanır.

Paylaştığımız bu bilgiler Aktifbank İnternet Kredisi Nasıl Alınır sorusunun yanı sıra Aktifbank borç ödeme işlemleri nasıl yapılır sorusunun yanıtıdır. Kısa sürede hizmet almak için bankanın müşteri hizmetleri numarası olan 0850 724 30 50’yi arayabilirsiniz.