KrediGO

Burgan Bank

Merkezi Kuveyt’te olan Burgan Bank, Türkiye Cumhuriyeti, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’da 1977 yılında kurulmuştur. Kurumsal müşteri ve finansal kurumlara hitap ederken zaman ilerledikçe faaliyet alanını genişletmiş bireysel ve özel bankacılık alanında da gelişme göstererek büyüme odaklı çalışmalarına devam etmiştir. Cezayir, Irak, Lübnan ve Tunus’ ta bulunan bankaların tüm hisselerine sahip olduğu görülen banka Türkiye ile Menat bölgesinde oldukça fazla şube ağına sahip olup, yine Birleşik Arap Emirlikleri gibi bazı bölgelerde finansman olanaklarına katılım sağlamıştır. Bu bölgelerde yer alarak pek çok alanlarda faaliyetlerini sürdüren Burgan Bankalar topluluğu, güçlü sermaye yapısı sayesinde hem gelir tabanı hem de fonlama kaynaklarını aktif kullandığı bilinmektedir. Performansını teknolojik gelişmelerden yararlandığı ve sahip olduğu alt yapısının güçlü olması nedeniyle yerel piyasalarda öncü ve lider konumda olmaya devam etmektedir. Son derece mükemmeliyetçi olan kurum güven ve bağlılık ilkelerini benimseyerek büyük ilerleme kaydetmiştir. Her zaman ürün ve hizmetlerini belli başlıklar altında değerlendirmiştir. Ayrıca yıllardır başarısını aldığı ödüllerle taçlandırmıştır.

Burgan Bank İhtiyaç Kredileri

Burgan Bank hem tasarruf sahiplerinin korunması hem de piyasalarda güven ve istikrar sağlanması ekonomik olarak da kalkınmaya yardımcı olması mevduat ve kredi fonksiyonlarının etkin bir biçimde kullanmaya yöneltmiştir. Türkiye’ de de faaliyet gösteren banka 16 ilde 41 şubesiyle çalışmalar sergilemektedir. Her zaman kaliteyi ön planda tutarak müşterilerin uzun yıllar çözüm ortağı bankacılık etik kurallarına bağlı olup kaliteyi her zaman ön planda tutmuştur. Bu sebeple hangi amaçla olursa olsun nakit ihtiyacınız var ise Burgan bank bireysel ihtiyaç kredisi veya tüketici kredisini istediğiniz vade seçenekleri ile kullanabilirsiniz. Yine bu bankayı seçerek evlilik kredisi, bayram kredisi, eğitim kredisi ve borç kapatmak için kullanabilir daha yüksek oranda bir kredi istiyorsanız ipotekli ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.

Burgan Bank Taşıt Kredileri

Taşıt almak istediğinizde sadece TL kullandırılan ve aylık eşit parçalara bölünen banka kredisi için Burgan Bank taşıt kredisi alternatifini tercih edebilirsiniz. Sıfır ve ikinci el olarak istediğiniz her model ve marka araçlar hem rehin yoluyla, hem de zamanlı ödemeler neticesinde sizlerin olabilir. Ayrıca kafanızın karışmasına sebep olan bu araçlara, kasko sigortası yapılması halinde aracınızı alabilirsiniz.

Burgan Bank Konut Kredileri

Burgan Bank sürekli değişen piyasa koşullarına göre herkesin sıcak bir yuvaya kavuşmasını sağlayarak bu amaçla gelen tüm ev kredisi taleplerini değerlendiriyor. Zamanında sizden beklenenleri yerine getirip, düzenli ödemeler yaptıysanız, geri çevirmeyip Burgan bank konut kredisi ihtiyacına olumlu cevap vermektedir. Bu kapsamda konut kredisi için pek çok kampanya düzenleyen banka, herkesi ev sahibi yapabilmek için kampanya dâhilindeki 120 ay vade seçeneklerini devreye sokarak hiç zorlanmadan kredinizi ödeyebilme şansı vermektedir. Bu konuda hiçbir komisyon bedeli almayan banka sizlere sağladığı avantajlı teklif ile konut almak isteyenlere kredi verebilmektedir.

Burgan Bank Kredi Kartı Özellikleri

Süper banka kartı uygulaması ile hesabınızda para olmasa bile nakit ihtiyacınızı karşılamaktadır. Kredi kartınıza Kmh hesabınızı tanıtarak hesabınızda ki para yetmediği zaman bile istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Ödeme günü yaklaştığında harcama ödeme yapabileceğiniz kredi kartı zor kaldığınız anlarda borç alabileceğiniz konumundadır.

Burgan Bank Diğer Hizmetler

Para aktarma, bireysel krediler, mevduat hesapları, kiralık kasa, menkul kıymet, kobi hizmetlerinin yanında kgs ödemeleri, fatura ödemeleri, referans mektupları ve noter hizmetleri gibi daha pek çok alanda tüm bankacılık işlemlerini müşterileri için bir araya getirdiği görülen Burgan Bank,  yıl boyunca büyük avantajlar sağlayan paketlerinden de yaralanabilmeniz için başvurularınızı bekliyor. Sizlerde bu bankayı tercih ederek sunulan ayrıcalıklardan vakit kaybetmeden yararlanabilirsiniz.