Türkiye Garanti Bankası

Garanti bankası Türkiye’nin en köklü bankaları arasında yer alıyor. 1946 yılında Ankara’da kurulan banka müşterilerine birçok konuda gerekli destek ve hizmeti sağlamaktadır. Garanti Bankası Doğuş Yayın Gurubu tarafından kurulan bir bankamızdır. Bankanın kurucusu Doğuş Yayın Grubu olmasına rağmen bugün grubun banka üzerinde sadece %20 civarında bir pay sahipliği bulunuyor. Bankanın %25 seviyesindeki hissesi ise İspanya Bankacılığının önemli ismi olan BBVA’ya ait olması ile dikkat çekmektedir. Bankanın geriye kalan %55’lik bölümü ise kamuya açık bir şekilde borsada işlem görüyor.73 yıllık geçmişi ile dikkat çeken Garanti Bankası aynı hizmet anlayışı ile müşterilerinin yanında bulunmaktadır.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredileri

Garanti Bankası müşterilerinin talepleri doğrultusunda birçok alanda kredi desteği sağlıyor. Garanti Bankası müşterilerine özel olarak ihtiyaç kredisi hesaplama hizmeti sunmaktadır. Garanti Bankasının vermiş olduğu ihtiyaç kredisine başvurarak nakit sorununuzu çözebilirsiniz. İhtiyaç kredisinde bulunmak isteyen kişilerin başvuruları kısa sürede değerlendirilerek ve taraflarına dönüş yapılarak gerekli bilgilendirme yapılıyor. Garanti Bankası’nın vermiş olduğu ihtiyaç kredisi desteği; faiz oranlarının düşük olması, vade süresinin uzun olması, dosya masrafı fiyatlarının ucuz olması, uygun geri ödeme koşulları sunuyor.  İhtiyaç kredisi eğitim faaliyetinin daha iyi sürdürülmesi, evlenecek çiftlerin rahat bir şekilde düğün hazırlıklarını yapmaları, ev eşyası alımı, tatile çıkılması, yaşanan sağlık problemlerinin tedavisinde kullanılmak üzere çekilmektedir. Siz de kredi seçeneklerinden yaralanmak için Garanti Bankasının internet sitesi üzerinden, telefon kanalı ve en yakınınızda bulunan Garanti Bankası şubesine gidebilirsiniz.

Garanti Bankası Taşıt Kredileri

Garanti Bankası araç alacak, aracını yenileyecek kişilere uygun kredi koşulları sunmaktadır. Garanti Bankası taşıt kredisi almak isteyen müşterilerine; sıfır kilometre taşıt kredisi, ikinci el taşıt kredisi, ticari taşıt kredisi seçenekleri ile kredi imkanı sağlıyor. Taşıt kredisi çekmek isteyen Garanti Bankası müşterilerinin 18 yaşından büyük olmaları ve bankamız tarafından istenen belgeleri kısa sürede tarafımıza iletmeleri halinde taşıt kredinizi kısa sürede alabilirsiniz.

Garanti Bankası Konut Kredileri

Garanti Bankası’ndan müşterilerin talep ettiği kredi seçenekleri arasında konut kredi seçenekleri de bulunuyor. Nakit sıkıntısına son vererek hayalini kurduğunuz evi alabilmek için banka banka dolaşmadan Garanti Bankasına gelerek konut kredinizi alabilirsiniz. Garanti Bankası’nın Mortgage fırsatlarına yararlanabilmek için internet üzerinden de konut kredisi başvurusunda bulunma hakkınız bulunuyor. Garanti bankası 20 yıl gibi bir süreye yakın seçenek sunması ve kira öder gibi ev sahibi olma fırsatından yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kart Özellikleri

Garanti Bankası müşterilerine Bonus, Miles&Similes ve American Express kredi kartlarından yararlanma hakkı sunmaktadır. Bonus kredi kartının on yıla yakın bir geçmişi bulunuyor. Bu kredi kartını kullanan kişilerin birçok kampanyadan yararlanma hakkı bulunuyor. Ayrıca Garanti Bonus Kredi kartı dünyanın her yerinde kullanılabildiği için oldukça dikkat çekmektedir. Miles&Smiles kredi kartı seçeneği ile de müşterilerin yaptıkları alışverişlerden mil kazanma hakkı bulunuyor. Kazanılan bu miller uçuş bileti almanızda ve alışveriş yapmanız da kolaylık sağlamaktadır.  American Expres Kredi kartı kullanan kişiler ise özel fırsatlardan ve exclusive hizmetlerinden yararlanabiliyor. Yurt içinde ve yurt dışında da kullanılan bu kredi kartı seyahatlerde, araç kiralama seçeneklerinde, sosyal etkinliklerde de birçok ayrıcalık sağladığı için oldukça tercih edilen kredi kartları arasında yer alıyor.

 

Garanti Bankası’nın Diğer Hizmetleri

Garanti Bankası müşterilerine sadece bankacılık işlemleri noktasında değil birçok noktada müşterilerine yardımcı olmayı hedefliyor. Garanti Bankası tarafından sunulan diğer hizmetler arasında; Kobi desteği, kurumsal finans hizmetleri, bireysel finans hizmetleri ile de her türlü desteği sağlamaktadır. Siz de Garanti Bankasının ayrıcalıklı dünyasından, 73 yıllık deneyiminden yararlanmak için bizimle çalışabilirsiniz.