KrediGO

Vakıfbank

 

Vakıfbank, 1954 yılında kurulan ticari, kurumsal ve küçük işletme bankacılığı yanında hem bireysel hem de özel bankacılık alanlarında uzmanlaşmış olan önemli bankalardan biridir. Türkiye’nin önemli bankalarından biri olan Vakıfbank, uzun yıllar bankacılık ve finans alanlarının tamamında uzmanlaşmış olan bir banka kimliğine sahiptir. İç ve dış ticaretin finansmanında da önemli görevler üstlenen banka, finansal iştirakleri aracılığı ile sigortacılık sektöründen finansal kiralama ile faktöring hizmetlerine kadar çok geniş olan bir alanda yüksek teknolojilerle hizmet veriyor. Ülke çapında 750’ye yakın şube ile hizmet veren Vakıfbank, ileri teknolojilerle desteklenen alternatif dağıtım kanallarına da sahiptir. ABD New York, Kuzey Irak ve Erbil şubelerinin yanında aynı zamanda Bahreyn’de de kıyı bankacılığı şubesi bulunmaktadır. 2008 yılında yenilemiş olduğu kurumsal kimliği ile büyük bir başarıya imza atarak köklü bir değişim sürecine girmiştir. Tamamen müşteri odaklı çalışan banka, müşteriye yaklaşım felsefesini de değiştirmiştir.

 

Vakıfbank İhtiyaç Kredileri

 

Temel değerleri arasında güvenilirlik, sosyal sorumluluk, sonuç odaklılık, sadakat gibi evrensel değerleri bulunduran Vakıfbank, müşterilerine vermiş olduğu ihtiyaç kredileri ile de çok tercih edilen bir bankadır. Bu kredileri banka 36 aya kadar vade seçenekleri ile aylık, 3 aylık dönemler ile değişken taksitlerle veriyor.  Bu krediler düzenli bir işte çalışan ve gelir durumu belli noktada olan insanlara verilmektedir. Aynı zamanda krediyi kullanan kişiye de hayat sigortası yapılmaktadır. İhtiyaç kredileri teminat karşılığında verilen krediler olup yapılan müşteri araştırmasının olumlu sonuçlandığı durumlarda kullandırılmaktadır. Evlilik, eğitim ve eşya alımı gibi birçok alanda faydalanılabilecek olan kredi türüdür.

 

Vakıfbank Taşıt Kredileri

 

Farklı şekillerde verilen taşıt kredileri insanların araç alımı sırasında kullandıkları bir kredi türüdür. Bu kredi sıfır ve ikinci el araç alımına göre değişiklik göstermektedir. 48 aya varan vade alternatifleri verilen bu kredi de aylık eşit taksitli kredi kullanma şansınız var. Taşıt kredi türünde çektiğiniz kredinin geri ödemesini maaş tutarınıza göre yapabilme imkanı bulunuyor. 2. el taşıt kredilerini banka belirli bir işi ve düzenli geliri olan insanlara veriyor. Aynı zamanda yapılan tahkikatın da olumlu sonuçlanması şartı aranıyor.

 

Vakıfbank Konut Kredileri

 

Ev fiyatlarının her yıl biraz daha artış göstermesi ve insanların alım gücünü zorlaması nedeni ile Vakıfbank halka konut kredisi olanağı sunuyor. Bu kredi ile insanlar kiralık bir eve kira öder gibi kendi evlerinin sahibi olma imkanını elde ediyorlar. Uygun ödeme koşulları ve taksit imkanları sayesinde ev almak Vakıfbank kredileri ile daha da kolay bir hale geliyor. Bu krediler de 120 aya kadar vade yapılabiliyor. Aynı zamanda esnek ödeme koşulları da vardır. Bu kredi türünde insanların isteklerine bağlı olarak taksitlendirmelerde farklı uygulamalar kullanılabiliyor. İlk etapta yüksek kredi taksitleri ödenerek bu tutar gittikçe daha aza indirilebiliyor.

 

Vakıfbank Kredi Kart Özellikleri

 

Vakıfbank hem bireysel hem de ticari kart seçenekleri sunan bir bankadır. Bu kartlar ile özel avantajlardan yararlanabilir ve rahat alışveriş yapma imkanı bulabilirsiniz. Farklı kart seçenekleri ile insanların kendi ödeme durumlarına göre kredi kartı alabilme şansı bulunuyor. Vakıfbank’ın Gold kartı ile tüm World üyesi iş yerlerinde yapıla alışverişlerde müşteriye Worldpuan kazanma imkanı sunuluyor. Bu puanları bedava alışverişlerde kullanabilirsiniz.

 

Vakıfbank Diğer Hizmetleri

 

Vakıfbank yalnızca kredi ve kredi kartlarından ibaret bir banka değildir. Aynı zamanda otomatik ödeme talimatı verebileceğiniz bir bankadır. Bunun yanında HGS ve OGS ödemelerinizi de bu banka üzerinden yapabilirsiniz. Öğrenci harç ödemeleri, düzenli EFT ve Havale fatura ödemeleri, ComPay ile hesaptan para ödeme işlemlerini de bu hesap üzerinden yapabilme imkanınız var.