Bayram Kredisi Veren Bankalar

Önümüzdeki günlerdeki Ramazan Bayramının yaklaşması ile tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda birçok banka “Bayram Kredisi” kampanyalarını tüketicilerine sunmaya başladı. Bankalardan uygun faiz oranlı veya masrafsız bayram kredisi kullanmayı düşünen tüketiciler için bankaların bayram kredisi kampanyalarını derledik.

AKBANK

AKBANK bu bayram müşterilerine özel bir kampanya ile merhaba diyor. Akbank, bayram kredisi için özel faiz oranları kredi kampanyasında 1.23 ten başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi sunuyor. Bu bayram kredisinin en önemli özelliği ise 3 ay taksit ertelemeli kredi olması. 30 Hazirana kadar şubelerden internet veya telefon bankacılığından başvuru yapabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI

GARANTİ BANKASI geleneksel bayram kredisi kampanyasında ise müşterilerine özel yüzde 1.49’dan başlayan faiz oranları ile kredi imkanı sağlamakta. Ayrıca Garanti bankası bu kampanya kapsamında 48 aya kadar vade imkanı sunmakta.

İŞ BANKASI

İŞ BANKASI geleneksel bayram kredisi kampanyası kapsamında da müşterilerine özel faiz oranlı kredi imkanı sunmakta. İş Bankası bayram kredisi 5 bin TL’den 100 bin TL’ye kadar kredi kullanmanız mümkün. Ayrıca, iş bankası bu kampanya kapsamında günlük 5 TL’den başlayan taksitlerle 48 Ay vadeli ödeme imkanını da sunuyor.

ŞEKERBANK

 

ŞEKERBANK’ın her yıl müşterilerine sunduğu “işte ramazan bereketi” kredi kampanyası da bu sene de siz tüketicilerine sunuyor. Özellikle bayram öncesi ve sonrasında artan nakit ihtiyacı doğrultusunda esnaf ve işletmelere özel kredi imkanı ile şekerbank esnaf desteğini sürdürüyor. Bu kampanya ile Şekerbank, müşterilerine 3 ay ödeme erteleme ve 36 ay taksit imkanı veriyor.

VAKIFBANK

VAKIFBANK geleneksel bayram kredisi kampanyası ile müşterilerine 90 bin TL kredi ve 48 aya kadar varan vade oranı ile kredi imkanı veriyor. Vakıfbank ayrıca müşterilerine özel 0 Km taşıt kredisi imkanı da sunuyor. Bu kampanya kapsamında müşteriler 250 TL taksitle kredi çekebilirlen 48 ay vade imkanından da yararlanabiliyorlar.

ODEABANK

ODEABANK’ın acil nakit ihtiyaçları doğrultusunda tüketicilere özel hazırladığı bayram kredisi kampanyasında ise 48 ay vade imkanı sunulurken uygulanacak faiz oranı da kredi notunuza göre planlanıyor. Bu kampanyanın son başvuru tarihi ise 22 Haziran olarak belirlenmiş.

QNB FİNANSBANK

– QNB Finansbank ise ”Kredi Finansçıdan Alınır” kampanyası ile müşterilerine 3 ay ödeme erteleme ve günde 15 TL’den başlayan taksitlerle 48 ay vadeli kredi imkanı sunuluyor.

2019 En Avantajlı 10.000 TL 12 Ay Kredi Kampanyaları

10.000 TL 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlerin geri ödeme planları aylık olarak 297 TL ila 323 TL arasında olacaktır. Bunlar en fazla kullanılan 5 bankanın sunduğu teklifler olurken masraf olarak ise CEPTETEB tarafından mobil bankacılık başvurularında herhangi bir masraf ücreti alınmayacaktır.

24 Ay Vadeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Daha uzun vadede daha az aylık ödemeler ile kredi çekmek isteyenlerin karşısına ise farklı seçenekler çıkabiliyor. Vatandaşlara uygun olarak kredi seçenekleri hazırlayan bankalar 24 ay vadeli 10.000 TL kredilerde ortalama geri ödeme tutarı olarak 523 TL belirlemiş durumda. Bu bankaların belirledikleri faiz oranları %1.59 ortalamasında olurken toplam geri ödenecek tutar ortalama 12.500 TL tutara eşdeğer gelecektir.

36 Ay 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Çok daha uygun ödeme yapmak isteyenlerin asıl tercihlerinden olan 36 ay vadeli ihtiyaç kredileri vatandaşların adeta dertlerine deva, sağlık sorunlarına ise şifa bile olarak geri dönebiliyor. Birçok vatandaş kredi çekerek diş yaptırdığı gibi sağlık sorunlarını aşmak için de bu yıllarda mecbur olarak kredilere başvurmak zorunda kalıyor. 36 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekmek istediğiniz zaman aylık ortalama 385 TL ödeme yapacaksınız ve toplamda geri ödeyeceğiniz tutar 14.000 TL civarında olmaktadır.

10.000 TL 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredileri Kampanyası

48 aylık geri ödeme seçeneklerinde kredi çekmek isteyenler ise daha uygun geri ödeme seçeneklerine ancak daha fazla toplam ödeme tutarına sahip kredileri kullanmayı tercih edebilirler. 10.000 TL 48 ay vadeli kredi çekmeniz durumunda aylık ortalama ödeyecek olduğunuz tutar 315 TL yüksek ortalamasında olacağı gibi geri ödeme tutarınız da buna paralel olarak 15.500 TL civarına çıkacaktır. Bankaların 36 aylık tekliflerinin daha uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Ramazan Bayramı Kredisi