Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Dikkat çeken bankalar arasında olan Burgan Bak, vade sayısına göre faiz oranlarını güncellemektedir. Öncelike Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları hakkında bilgiler sunacağımız bu yazımızda ihtiyaç kredisinin nasıl alınabileceğine dair de kapsamlı bilgiler aktarıyor olacağız. 1989 yılında kurulan bankadan hizmet almak için öncelikle Burgan Bank şubesine gitmeniz ya da internet üzerinden başcuru yapmanız yeterlidir. Kısa sürede tarafınıza dönüş yapan bankanın rağbet gören en önemli kredisi, ihtiyaç kredileridir. Ayrıca belirli dönemlerde yüksek faiz oranları sunduğu için çoğu zaman eleştirilerin hedefi olmaya devam etmektedir.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

Vade sayısı arttıkça faiz oranı da yükselen bu bankada %2.9 oranından başlayan faizlerle ihtiyaç kredisi alınabilmektedir. Ayrıca Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ile ilgili olarak %3,1 ve şuan ki güncel faiz oranı olan %3,25 üzerinden hizmet alınabilmektedir. Tamamen çözüm odaklı bankacılık hizmetleri sunan Burgan Bank, kredi notunun uygunluğuna göre hizmet vermeye devam etmektedir. Her bankacılık hizmetinde olduğu gibi bu bankadan hizmet talep etmek için kredi puanınızın kredi çekmek için uygun olması gerekmektedir.

Burgan Bank Dijital İhtiyaç Kredisi Nedir?

Bankanın sunduğu uygulamalardan biri olan dijital ihtiyaç kredisinde, bankaya gitmenize gerek kalmadan kredi alabilirsiniz. 40 bin TL’ye kadar kefilsiz alabileceğiniz bu kredi ayrıca tüketicilerin acil nakit ihtiyaçlarını karşılayacak miktardadır. Bankayı arayarak bu hizmet hakkında daha kapsamlı bilgilere ulaşabilir veya bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Günün her saatinde yapabileceğiniz dijital ihyaç kredisi başvurusunun yanıtı da kısa sürede tüketicilerle paylaşılmaktadır. Gelir belgesi veya kefil hazırlamadan başvuracağınız bu kredideki en önemli faktör şüphesiz kredi notudur. Sadece 3 iş günü içinde tüketicilerine dönüş yapan bankanın kredi ödemeleri ise TEB ya da Halkbank ATM’lerinden yapılabilmektedir.

Burgan Bank, TEB ve Halkbank, 3’lü protokol imzaladığı için rahatlıkla bu ATM’leri kullanabilirsiniz. Bankanın müşteri hizmetleri numarası ise 0850 222 8 222 olarak belirlenmiştir. O halde Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ile beraber güncel kredi kampanyalarını öğrenmek için bankayı aramanız yeterlidir. Bunun dışında telefon bankacılığı üzerinden de çok sayıda işlemi bir arada yapabileceğinizi unutmayın.