Chip-para Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Chip-para Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Tüm bankalar tarafından olmasa bile Akbank Axess kartlara özel olarak sunulan Chip-para sayesinde banka müşterileri herhangi bir ücret ödemeden kazandıkları Chip-para sayesinde alışveriş yapabiliyorlar. Axess kartlara özel olarak sunulan Chip-para, alışveriş yaptıkça daha fazla kazanılan para olmasına rağmen herhangi bir şekilde nakit olarak alınması mümkün olmuyor. Paranın sadece ve sadece alışverişlerde kullanılabilecek olduğu unutulmaması gerektiği gibi bazı kampanyalar ve sitelerde Chip-para geçmeyebilir.

Axess kartlar tarafından sunulan binlerce kampanyada olduğu gibi Chip-para kampanyaları da bulunmakla olup 5 kere 150 TL alışveriş yapanlara kartının son hanesi kadar Chip-para hediyesi, belirli bir sitede 200 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim ve benzeri kampanyalar yapılabilmekte. Ancak kampanyalar genellikle bireysel olmayıp siteye özgü kampanyalar olabildiği gibi belirli şartları yerine getirenlere kampanya adı altında ödülleri verilebilmekte.

Chip-para Nasıl Kazanılır?

Chip-para kazanmak için alışveriş yapmanız gerekir. Bununla beraber katılacak olduğunuz kampanyalar sayesinde daha kolay para kazanabilecek olduğunuz gibi, bazı siteler özel olarak alışveriş yapmanız durumunda Chip-para hediyesi kazanabilirsiniz.

Chip-para Hangi Sitelerde Nasıl Kullanılır?

Chip-para kullanılabilecek olan sitelerin adresleri sürekli olarak değişmekle birlikte bilinen en büyük e-ticaret sitelerinden birisi olan N11.com alışveriş sitesinde Chip-paralarınızı istediğiniz miktarda kullanabilirsiniz.

Chip-para Güvenilir Mi?

Her daim bankalar tarafından sunulan hizmetler güvenilirdir. Aracı kişi ve kurumlar olmadığı sürece ve bilinen bankalarla işbirliği yaptığınız sürece hesaplarınız ve bilgilerini güvende olacaktır. Chip-para, Axess Akbank tarafından sunulmakta olup herhangi bir güvensizlik durumu olmayacaktır. Ancak alışveriş yapacağınız sitenin bilindik site olması kart ve kendi güvenliğiniz için önem taşımaktadır.

HEMEN KREDİ ÇEKMEK İÇİN!  Faiz Öncesi Para Çekersem Ne Olur?