En düşük faizli bireysel krediler

Düşük faizli ihtiyaç kredileri, tüketiciler tarafından daima büyük ilgi ile karşılanmaktadır. İhtiyaçların giderilmesi ve bir takım temel gereksinimlerin karşılanması için kullanılan ihtiyaç kredileri, bankaların uyguladıkları faiz oranlarına göre talep görmekte, tüketiciler de daima En düşük faizli bireysel kredilere yoğunlaşmaktadırlar. Bu yazımızda sizlere 2019 yılı içerisinde en düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar ve bu bankaların faiz oranlarını tanıtmaya çalışacağız. Siz de en düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar aracılığıyla ihtiyaç kredisi çekebilir, düşük faiz avantajı sayesinde ödemelerinizi zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz. İşte karşınızda en düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar;

İNG Bank

En düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında büyük dikkat çeken isimlerden biri olan İNG Bank, %0.99’dan başlayan özel kredi oranlarıyla büyük ilgi görmekte. Kredi notunuz 1850’den fazla ise İNG’ den %0.99 faiz oranı üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredi notuna özel ihtiyaç kredisi sunan ender bankalardan biri olan İNG Bank, kredi notu yüksek müşterilerine önemli avantajlar sunuyor. Dolayısıyla kredi notunuz ne kadar yüksekse kullanacağınız ihtiyaç kredisinin faiz oranı da o kadar düşük olacaktır. Kredi notunuza göre İNG Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları da %0.99, %1.29, %1.49 ve %1.99 şeklinde değişkenlik göstermektedir.

Finansbank

Finansbank, en uygun faizli ihtiyaç kredisi veren bankalardan biri olarak biliniyor. Üstelik Finansbank’tan ihtiyaç kredisi çektiğinizde taksit ödemelerinizi esnetebilir, vade öteleme seçeneği sayesinde kredi ödemelerinize belirtilen süre zarfından sonra başlayabilirsiniz. Finansbank, ihtiyaçlarınızı en rahat şekilde karşılayabilmeniz adına farklı hizmetler sunmakta ve sunduğu bu hizmetler doğrultusunda büyük takdir görmektedir. Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları, %1.20’den başlamakta ve talep edilen tutara ve vadeye göre esneklik göstermektedir. Finansbank şubelerinden birine giderek %1.20’den başlayan faiz oranlarıyla kredinizi hemen kullanabilir, dilerseniz Finansbank internet sitesinden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası

Devlet sermayeli bankalardan biri olarak dikkat çeken Ziraat Bankası, %1.23’ten başlayan faiz oranlarıyla tüketicilerin rağbet gösterdiği bankalardan biri olarak biliniyor. Kullanacağınız kredi tutarı ve vade sayısının esas alındığı Ziraat Bankası ihtiyaç kredilerinden daha uygun oranlarda yararlanmak için başvurularınızı doğrudan şubeye giderek gerçekleştirebilirsiniz. Böylece Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranlarında bir iyileştirme yapılabilir. Kullanacağınız kredi tutarına ve vade sayısına göre %1.23’ten başlayan faiz oranları, %1.99’a kadar yükselmektedir. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları, ortalama %1.39 civarındadır. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için Ziraat Bankası’nın şubesiz bankacılık kanallarını kullanabilirsiniz.

Akbank

Akbank, ihtiyaç kredisi denince ilk akla gelen bankalardan biri olarak lanse ediliyor. Özellikle ATM, internet bankacılığı ve mobil bankacılık gibi şubesiz bankacılık kanalları üzerinden rahatlıkla kredi vermesi, Akbank’ı diğer bankalardan ayırıyor. Akbank müşterisiyseniz şubeye gitmenize gerek kalmadan kredinizi diğer bankacılık kanalları aracılığıyla kullanabilirsiniz. Size özel sunulacak Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ile ödemelerinizi güçlük çekmeden yapabilir, ara ödeme ve erken kapama seçeneklerinden yararlanarak krediye ödeyeceğiniz toplam tutarı ciddi oranda düşürebilirsiniz.

Akbank maaş müşterileri, Akbank ihtiyaç kredilerinden daha düşük oranlarla faydalanabiliyor. Eğer Akbank maaş müşterisiyseniz ihtiyaç kredinizi %1.29’dan kullanabilirsiniz. Standart müşteriler ve henüz Akbank müşterisi olmayanlar, ihtiyaç kredilerini %1.39’dan kullanabilmekte. Piyasadaki en uygun faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Akbank, özellikle son yıllarda ihtiyaç kredilerine ağırlık vermiş durumda.

Yapı Kredi en düşük faizli bireysel kredileri

Yapı Kredi, en uygun faizli kredi veren bankalardan bir diğeridir. Çekeceğiniz kredi tutarına ve bu krediyi ödeyeceğiniz vade sayısına göre özel oran sunan Yapı Kredi Bankası, %1.33’den başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla büyük rağbet görmeyi başarıyor. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi faiz oranları, krediyi kullanacak müşterinin Yapı Kredi ile çalışma durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Yapı Kredi, verimli müşterilerine ve maaşını Yapı Kredi’den alanlara daha uygun kredi oranları sunabilmektedir. Siz de Yapı Kredi Bankası ile uzun zamandır çalışıyor ya da maaşınızı bu bankadan alıyorsanız size özel tahsis edilecek ihtiyaç kredisi faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları, çekilecek tutar ve tercih edilecek vade sayısına göre %1.43’e kadar yükselebilmektedir. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvurularınızı şubesiz bankacılık kanallarından ya da Yapı Kredi Bankası şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank

Halkbank, en düşük faizli ihtiyaç kredisi veren bankalardan biri olarak kabul görmektedir. Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranları %1.33’den başlıyor. İhtiyaç kredinizi bu uygun faiz oranı üzerinden çekmek için Halkbank şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi olarak kullanacağınız tutarın yükselmesi, vade sayısının da buna ters orantılı olarak düşmesi, doğal olarak faiz oranının da düşmesini sağlayacaktır. Kredi kullanmadan önce çekmek istediğiniz tutarı ve ödeme periyotlarınızı belirlemenizi ve kredi başvurunuzu bu şekilde gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranları

Ülkemizde yakın geçmişte faaliyet göstermeye başlayan bankalardan biri olan Odeabank, uygun faiz oranlı ihtiyaç kredileriyle dikkat çekiyor. %1.35 ile %1.55 arasında değişen Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranları, ihtiyaçlarınızı karşılarken yanı başınızda. Odeabank kredi başvurusu için size en yakın Odeabank şubesine gitmeniz yeterli olacak. Ayrıca başvurularınızı Odeabank bankamatiklerinden ya da resmi web sitesi üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Yeni düzenleme ile birlikte Odeabank ihtiyaç kredilerinden 48 ay vadeye kadar yararlanabilir, dilerseniz esnek ödeme seçeneklerinden yararlanarak kredi ödemelerinizi gelir değişkenliğinize göre yapabilirsiniz.