En Düşük Faizli Konut Kredisi 2019

Ev almak isteyenlere düşük faizli konut kredileri

En düşük ve en uygun faizli kredi kullanarak ev almak isteyenler için yüzde 0,82 faiz oranı ile konut kredisi verilmektedir. Konut almak için ev kredisi faizlerinin düşmesini bekleyenler, en uygun konut kredisini araştıranlar, 2019 yılında kredi faizleri daha da düşecek mi diyenler, en az faizli konut kredisi veren bankaları araştıranlar için yüzde 0,82 en düşük faizli konut kredisi sizlerle..

Ev almak isteyenler bankaların kredi faizleri hakkında bilgi almak için internetten sıklıkla konut kredilerinin seyrini merak ederek tarama yapmaktadır. Geçen yıl %0,60 oranlarında seyreden en düşük faizli konut kredileri % 1,20 oranlarına yükseldi.

Ev kredisi faizleri yükselmesini müteakiben ev almak isteyen tüm müşteriler yapılandırma kredilerini düşünerek konut kredisi kullanmaya devam ediyor. Bazı müşteriler ise düşük faizli ve kendilerine göre uygun gördükleri konut kredisi veren bankaları araştırmaya devam ediyor. Şimdi sizler için en düşük konut kredisi faizi veren bankalardan ve % 0,70 faizli konut kredisi imkanından bahsedeceğiz. Üstelik internet üzerinden hemen başvurmanız mümkün.

Garanti Bankası

Garanti Bankası her zaman olduğu gibi, müşterileri için en uygun faizli konut kredisi vermeye devam ediyor. Üstelik en uygun vade ve faiz seçenekleri ile tüm müşterileri için % 0,70 faiz oranı sunuyor. Sizde konut kredisi başvurusu yaparak hayalinizde ki evi en uygun faiz ve vade seçenekleri ile alabilirsiniz. Hayalinizdeki evi bulmanız ve 120 ay vadeli en uygun faizli konut kredisi başvurusu yapmanız durumunda % 0,70 faiz oranı ile konut kredisi kullanabilir ve evinize kavuşabilirsiniz.

Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı ise; 1.481 TL. Bu krediyi sadece uygun faizler ile ev almak için değil, daha önce almış olduğunuz ev kredisi faiz oranlarının yapılandırması kapsamında da, değerlendirebilirsiniz. Sizde konut kredisi kullanmak için bankaların müşteri temsilcileri ile görüşerek en uygun faizli konut kredisi başvurusu yapabilir veya internet üzerinden hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

2019 yılında ekonomistlerin yorumlarına göre faiz oranlarında yeni bir düşüş bekleniyor mu? Ev almak isteyenler acele etmeli mi? işte uzmanların yorumları!

Yukarıda bahsettiklerimiz OHAL öncesinde idi. Cumhurbaşkanımızın talimatıyla kredi faizleri oldukça düştü. Şuan bankalar arasında %0,99 %0,95 %0,92 %0,85 %0,82 oranlarına kadar düşük faizli kredi veren bankalar mevcut.

2019 yılı içerisinde öncelikle kamu bankaları olan Vakıfbank ve Ziraat Bankasının konut kredisi faizleri oldukça uygun.

Kamu bankalarını araştırmakla yetinmeyin, daha da düşük faizli konut kredisi çekmek isteyenler, INGBank, İş Bankası, Akbank, TEB, Garanti gibi en çok kredi kullanılan banka şubelerini de ziyaret edebilirler.