En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

2019 yılında yüksek limitli en hızlı ve çabuk verilen kredi kartınız olsun ister miydiniz? O zaman hemen başvurun, kartınız kapınıza gelsin. İşte en avantajlı kredi kartı veren bankalar ve şartları.

Kredi kartı, günlük ihtiyaçlarımızı karşılarken nakit yerine kullanabileceğimiz ödeme yöntemlerinden biridir. Kredi kartının ilk yaygınlaşmaya başladığı dönemlerde bu kartlara önyargı ile bakanlar, bugün tek bir kredi kartıyla yetinmeyip farklı bankaların kredi kartlarını da alıyorlar. Bu durum kredi kartı kullanımında yaşanan artışın ne derecede olduğunu gözler önüne seriyor. Bireyler, genellikle en hızlı kredi kartı veren bankalar hangileri? diye merak etmektedirler. Bu yazımızda sizlere en hızlı kredi kartı veren bankalar hakkında işinize yarayacak bilgileri sunmaya çalışacağız.

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu

Ülkemizde en çok kullanılan kredi kartlarının başında Garanti Bankası’na ait kartlar geliyor. Bonus özellikli Garanti kredi kartlarıyla alışveriş yapabilir, internet üzerinden yapacağınız satın alımları gerçekleştirebilir, özel taksit ve puan avantajlarından yararlanabilirsiniz. Garanti Bankası, en hızlı kredi kartı veren bankalar arasında yer almaktadır. Garanti Bankası şubelerinden birine giderek kredi kartı başvurusu yapabilir, dilerseniz Garanti internet adresinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası müşterileri, başvurularını 444 0 333 numaralı Garanti Müşteri Hizmetleri üzerinden de yapabilirler.

İş Bankası anında kredi kartı

İş Bankası, en çabuk kredi kartı veren bankalardan bir diğeri olarak karşımıza çıkıyor. Maximum özellikli İş Bankası kredi kartları başvurusunu Türkiye İş Bankası şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası Çağrı Merkezi’ni arayarak da hızlı kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz. İsbank.com.tr adresini kullanarak da İş Bankası kredi kartı başvurusu yapmanız pekâlâ mümkün. Eğer İş Bankası müşterisiyseniz internet bankacılığı ve İşCEP uygulamalarını kullanarak kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası hızlı kredi kartı başvurusu

En çabuk kredi kartı veren bankalardan biri olan Yapı Kredi, aynı zamanda kredi kartı konusunda lider isimlerden biridir. Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu SMS yöntemini kullanarak kısa sürede Yapı Kredi Bankası kredi kartınıza kavuşabilirsiniz. İstediğiniz kartın adını yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazın ve bu mesajı 4421’e gönderin. Kredi kartınızın onaylanıp onaylanmadığı bilgisi, anında cebinize gelsin. Örneğin; World Gold için GOLD yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazarak 4421’e SMS gönderiminde bulunabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu için Yapı Kredi internet sitesini kullanabilir ya da Yapı Kredi şubelerinden birine uğrayabilirsiniz.

Finansbank kredi kartı başvurusu

Finansbank, en hızlı kredi kartı veren bankalar kategorisinin dikkat çeken isimlerinden biridir. Uygun faiz oranları ve taksit seçenekleriyle büyük ilgi gören Finansbank kredi kartları, en çabuk onaylanan kartlar arasında yer almakta. Finansbank hızlı kart başvurusu için Cardfinans.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz Finansbank şubelerinden birine giderek de kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz. Kredi kartınız onaylandıktan sonra kartınızı şubeye ya da ev ve iş adreslerinizden birine isteyebilirsiniz. Kredi kartınız, yaklaşık olarak 1 hafta içerisinde elinize ulaşacaktır.

Odeabank hızlı kredi kartı başvurusu

Odeabank, en hızlı kredi kartı veren bankalar kategorimizin bir diğer önemli ismi olarak göze çarpıyor. Diğer bankalarla kıyaslandığında Odeabank’ ın oldukça hızlı bir şekilde kredi kartı sağladığını söylememiz mümkün olacaktır. Odeabank hızlı kredi kartı başvurusu için Odeabank şubelerine uğramanız yeterli olacaktır. İşlemlerinizin daha hızlı sürmesi için Odeabank internet sitesini kullanabilir ya da 444 8 444 numaralı Odeabank Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz. Odeabank kredi kartınızla internetten ya da mağazalardan alışveriş yapabilir, çeşitli puan avantajlarından yararlanabilir ya da alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz.

İNG kredi kartı başvurusu

İNG Bank, hızlı kredi kartı başvurusu konusunda en ideal bankalardan biri olarak göze çarpmakta. Yalnızca 1 hafta içerisinde kredi kartınızın elinize ulaşmasını istiyorsanız İNG Bank kredi kartı başvurusunda bulunmanızı tavsiye ederiz. İNG Bonus kart başvurusu için KART bir boşluk TC KİMLİK NUMARANIZ’ ı yazıp 2205’e gönderebilirsiniz. Kart başvuru talebiniz, anında cevaplanacak; kredi kartınızın onaylanması durumunda kartınız ayağınıza kadar gelecektir. İNG bonus kart başvurusu için İNG Bank şubelerinden birine giderek de başvuruda bulunabilirsiniz.

Yukarıda saydığımız bankalar, en hızlı kredi kartı çıkaran bankalar arasında yer almaktadır. Bu bankaların yanı sıra diğer bankaların kredi kartı verme süreleri de aşağı yukarı birbirine yakındır. Kredi kartı başvurularınızda ilk olarak kredi notunuza bakılır. Herhangi bir yasal takibiniz yoksa ve kredi puanınız yeterli ise kredi kartı başvurunuz olumlu sonuçlanacaktır. Kredi notu düşük ve yasal takibe girmiş kişiler, bankalar tarafından tercih sebebi değildir. Banka, kredi kartı talebinizi değerlendirirken sizden gelir belgesi talebinde bulunabilir. Maaşlı çalışanlar maaş bordrosu, emekliler emeklilik hesap cüzdanı, işletme sahip ve ortakları ise vergi levhaları ile kredi kartı başvurusunda bulunabilirler.

Kredi kartı başvurusu yaparken yukarıda söz ettiğimiz en hızlı kredi kartı çıkaran bankalardan birini tercih etmeniz durumunda başvurunuz daha kolay neticelenecektir. Kredi kartınızı banka şubesine ya da şahsi adreslerinizden birine isteyebilirsiniz. Kredi kartınız geldikten sonra şifre almak için müşteri hizmetlerini arayabilir, kartınızı aktifleştirip şifre aldıktan sonra kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. En hızlı kredi kartı veren bankalar arasından seçim yaptığınızda söz ettiğimiz işlemlerin daha kısa sürmesi muhtemeldir. Çok fazla kredi kartınızın bulunması, yapacağınız yeni başvuruları olumsuz olacak şekilde etkileyebilir. Gereksiz kartlarınızı kapatarak kullanacağınız kredi kartları için limit boşluğu oluşturabilirsiniz. Böylece yapacağınız kredi kartı başvuruları daha sağlıklı bir şekilde sonuçlanacaktır.