En Uygun Kredi Kartları – Temmuz 2019

Günümüzdeki yaşam koşulları gereği birçok kişi kredi kullanımına devam etmektedir. Sizler için hazırladığımız bu yazımızda en uygun kredi kartı sorusuna yanıtlar verecek ve en çok kullanılan kredi kartlarının özelliklerinden bahsediyor olacağız. Bankalar arasındaki rekabet şüphesiz kredi kartlarındaki avantajlara da yansıdığı için tüketiciler açısından çok daha cazip gelen bu kartlarla ilgili yazımızı takip edebilirsiniz.

Kredi kartları arasında en çok Bonus veren ve faaliyet raporlarına göre en çok müşterisi olan banka Yapı Kredi seçilmiştir. Worldcard adı verilen kredi karıyla birlikte birçok kampanya sunmaya devam ederken aynı zamanda dünyanın en değerli kredi kartları listesine de girmiştir. Bunun yanı sıra Garanti Bankası’nın Bonus kartı da fazlasıyla tercih ediliyor. Sunduğu cazip kampanyalar ve Bonus seçenekleriyle çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. En uygun kredi kartıarasında ikinci sırada olduğunu söyleyebiliriz.

Uygun kredi kartları arasında İş Bankasının Maximum kartı da yer alıyor. Türkiye’de en çok müşteriye sahip olan 3. Kredi kartı olan Maximum kart, hızlı bir şekilde düzenlediği kampanyalarla tanınıyor. İş yeri ağı olarak ise 200 binden fazla kuruma hizmet vermektedir. Akbank da geliştirdiği kredi kartı ürünleriyle tanınan ve Axess olarak en çok kullanıcıya sahip kredi kartlarından biri olarak hizmet vermektedir. Düzenli olarak sunduğu çekiliş programlarıyla tanınır. En çok uygun kredi kartı arasında son olarak Finansbank yer alıyor. Cardfinans olarak hizmet verdiği kredi kartı ile kampanya yoğunluklarına göre çalışmalarını sürdürmektedir.

Ülkemizde kredi kartı kullanımı her geçen gün artmaktadır. Sanal ortamda da kredi kartlarının tüm avantajlarını inceleyebilir ve bu kartlar arasında uygun seçimi yapabilirsiniz. En iyi kredi kartları arasından seçimlerinizi yaparak birçok avantajdan yararlanmaya bu şekilde başlayabilirsiniz.