Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara tarafından sunulan kredi kartı uzun yıllardan beridir bekleniyordu. Kredi kartı almak isteyen birçok Enpara müşterisi başvuruların ne zaman açılacak olduğunu sorarken geçtiğimiz günlerde banka müşterilerine kredi kartı başvurusunu açmıştı. Ancak gelen yoğun talepler dolayısı ile banka hala daha bazı müşterilerine kredi kartlarını yetiştirmek konusunda biraz yavaş davransa da kredi kartı aidatı almak yerine aidat ödeyen kart olmasından dolayı müşteriler tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmeye başlandı.

Enpara herhangi bir şubesi olmayan ancak QNBFİNANSBANK çatısı altında yer alan bankanın kredi kartı olmasına rağmen kredi kartı almak isteyen gençlerin daha fazla uğrak yeri olmuş durumda. Emekli ve yaşlılar gerek güven sorunları, gerek ise bilgisizlik dolayısı ile bu tür kredi kartı başvuruları yerine kendi bankalarından şube aracılığı ile kredi kartına başvururken, kredi kartı başvurusunda bulunacak olan kişiler Enpara.com üzerinden başvurularını yapabiliyorlar.

Mobil Şube Üzerinden Başvuru Yapabilirsiniz

Mobil veya internet şubesi üzerinden Enpara hesabınıza giriş yapmanızın hemen ardından ”kredi kartı” kısmına girerek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi kartı başvurusu yaparken mutlaka bilgilerinizi doğru girmenizin başvuru değerlendirmesi sırasında büyük önemi bulunduğu gibi kredi kartı başvurusu yapacak olan kişinin mutlaka gelir bilgisi ve diğer bilgilerini sisteme eklemesi gerekmektedir. Kredi kartı başvurunuz onaylansın veya onaylanmasın banka size gerek kredi kartı işlemleri menüsünden, gerek ise SMS ile sonucu bildirecektir.

Kredi kartınızın onaylanması durumunda 15 iş günü içerisinde kredi kartınız Enpara yetkilisi tarafından tarafınıza teslim edilecek olup, tarafınızdan kredi kartının teslim alınması ile birlikte süreç başarılı bir şekilde sona erecektir.