Enpara Nedir?

2012 yılından Finansbank tarafından sunulan bu uygulama, Türkiye’nin ilk dijital bankası olma özelliğini taşımaktadır. Binlerce kişinin kullandığı enpara ile birlikte müşterilerine birçok avantaj sağlayan Finansbank, resmi internet sitesinden başvuruları kabul etmeye devam ediyor. Enpara.com üzerinden EFT ve havale işletim ücreti alınmadığı gibi tüm kredi başvuruları da yapılmaktadır. Bunun yanı sıra mevduatınıza yüksek faiz uygulaması sunan enpara, anlaşmalı mağazalarda cazip oranlarda indirim sunmaya devam etmektedir.

Nakit ihtiyacı olan müşterilerine avantajlı kredi faiz oranları sunan Finansbank enpara ayrıca uzun süreli müşterisi olanlara birbirinden farklı kampanyalar sunmaktadır. Müşterilerine sürekli olarak sunduğu kampanyalarla yüksek memnuniyet garantisi veren bankanın birçok avantajlı ürününün olduğunu söyleyebiliriz. enpara.com adresine giriş yaparak müşterisi olabilir ve tüm imkânlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulamada şube olmadığı için maliyetlerin oldukça düşük olduğunu söyleyebiliriz.

Enpara sayfasına giriş yaptığınızda kullanabileceğiniz bazı otomasyonlar da mevcut. Örneğin kredi talebinde bulunacak olan tüketiciler, kredi ihtiyaçlarını sisteme girerek taksit sayısını belirleyebilir. Daha sonra ‘hesapla’ butonu üzerinden aylık ödeyeceğiniz taksit tutarını ve aylık faiz oranı görüntülenebilir. Bunun yanı sıra enpara.comüzerinden ürün ve fırsatları da anlık olarak takip edebilirsiniz. Sigorta ve diğer tüm masrafların alınmadığı uygulamada, en uygun ihtiyaç kredisini kolayca hesaplayarak başvurabilirsiniz. Sitede ayrıca oranlar ve fiyatların detaylı açıklamaları mevcuttur.

Enpara uygulamasına giriş yaptığınızda ayrıca vadesiz ve vadeli mevduat hesapları açabileceğiniz gibi birikim ve altın hesabı açabilirsiniz. Ödeme ve transfer işlemlerinizin tamamını da yapabileceğiniz enpara Finansbanküzerinden çok hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz. İnternet şubeciliği alanında adeta devrim yapan bu uygulamanın günümüzde de sıklıkla kullanıldığını ve kullanıcıları tarafından memnuniyetle bahsedildiğini görebiliriz. Tüm hizmetlerden yararlanmak ve detaylı bilgi almak için enpara.com adresine giriş yapmanız yeterli olacaktır.