KrediGO

Finansbank Borç Kapatma Kredisi

Borç transfer kredisi günümüz tüketicileri tarafından çokça tercih edilmektedir. Bu anlamda Finansbank Borç Kapatma Kredisi alarak borçlarınızı tek bir bankada toplamanız mümkündür. 36 aya varan vade seçeneklerinin yanı sıra esnek ödeme ve uygun faiz imkânı sunan bankanın ihtiyaç kredisi ürünlerini kullanabilirsiniz. Öncelikle tüketicilerin gerekli koşulları sağlaması gerekmektedir. Bununla beraber aylık faiz oranı da yazımızın devamında sizlerle paylaşılmıştır.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi 2019

Finansbank’tan borç kapatma kredisi talebinde bulunmadan önce gerekli koşulları öğrenmeniz gerekmektedir. Bu koşullar ve diğer durumlar;

  • Borç kredisi ile Finansbank’a transfer edilecek ürünler taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi ve kredi kartıdır.
  • Transfer edilemeyecek ürünler ise Finansbank borçları, ek hesaplar ve konut kredileridir.
  • Kredi borçlarının tamamı transfer edilebilir.
  • Banka üzerinden diğer bankalara yapılacak EFT’lerde herhangi bir ücret talep edilmemektedir.
  • Mevcut kredi tutarı karşı banka kredi kartı numarasına aktarıldığı için ek bir işlem yapılmasına gerek duyulmamaktadır.
HEMEN KREDİ ÇEKMEK İÇİN!  Maaş Bordrosu Olmayanlar Kredi Çekebilir mi?

Aylık olarak %2,69’dan başlayan faiz oranlarıyla birlikte Finansbank ihtiyaç kredisi kullanabilmek için bankanun şubelerine gitmeniz yeterlidir. Ayrıca faiz oranları tüketicinin başvuru skoruna göre değişebilmektedir. Kredi skorunun düşük olması %2,92 ve %3,25’lik faiz oranlarını beraberinde getirmektedir.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi Başvurusu

Bu krediye başvurmak için TC kimlik numaranızı 5030’a SMS olarak göndermeniz yeterlidir. Bunun yanı sıra banka şubelerinden ya da internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Gerçekleştirdiğiniz ön başvurunun olumlu sonuçlanması durumunda şubeye giderek kredi kesin başvurusunu yapabilir ve talep ettiğiniz miktarı alabilirsiniz. Genel olarak Finansbank Borç Kapatma Kredisi ile ilgili bilgiler bu şekildedir. Ayrıca başvuru için gerekli belgeler;

  • Kimlik belgesi
  • Doğalgaz, su veya elektrik faturası (Bu faturalar adres kayıt sisteminde güncel değilse talep edilir)
  • Gelir belgesi
HEMEN KREDİ ÇEKMEK İÇİN!  Aidatsız kredi kartları 2019

QNB Finansbank borç transfer hizmetinden hemen yararlanmak için dilerseniz https://kredi.qnbfinansbank.com/ linkini kullanabilirsiniz. Son zamanlarda oldukça dikkat çeken kampanyalar düzenleyen bankanın uygun faiz oranlarıyla hizmet verdiği görülmektedir. Ayrıca sizlerle paylaştığımız bu link üzerinden ihtiyaç kredisi hesaplama sayacını da kullanabilirsiniz. Bu sayaçta aylık taksit tutarı, faiz oranı ve toplam geri ödeme tutarı ekranlara yansımaktadır.

İlginizi Çekebilir