KrediGO

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Alma

İnternet bankacılığı konusunda hızlı ve gelişmiş bir hizmet sunan bankalardan biri de Garanti Bankası’dır. 7/24 aktif olarak hizmet sunan internet bankacılığı üzerinden yatırım işlemleri, para transferleri ve daha birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi Garanti Bankası internet bankacılığı şifre alma süreçlerini paylaşacak ve şifrenizi unutmanız durumunda yapmanız gereken işlemleri sıralayacağız.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Nasıl Alınır?

İlk olarak bankanın resmi web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra sitenin sağ en üst köşesinde yer alan kısımda ‘ilk kez parola almak istiyorum’ seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Sonrasında yapılacak işlemler aşağıdaki gibidir;

  • Parola almak istiyorum sekmesinin ardından karşınıza çıkan sayfada müşteri ya da TC kimlik numaranızı girmeniz gerekmektedir.
  • Bu işlemin ardından cep telefonu numaranızı girerek ‘devam’ butonuna basabilirsiniz.
HEMEN KREDİ ÇEKMEK İÇİN!  Engelli Araç Hesaplama Nasıl Yapılır?

Banka müşterisi olmayan tüketiciler için de Garanti Bankası internet bankacılığı şifre alma uygulamaları bulunmaktadır. Bu süreç aşağıdaki gibi takip edilmelidir;

  • Aynı sayfada bulunan ‘müşteri değilim’ sekmesine tıklayınız.
  • Karşınıza çıkan uyarıyı dikkate alarak en yakın şubeden hesap açtırabilirsiniz.

Kredi kart başvurusu yapmak isteyen tüketiciler ise aynı sayfa üzerinden başvuru yapabilir. Bu başvuru sırasında isim, soy isim, cep telefonu, TC kimlik numarası ve işlem doğrulamak için ekranda görünen güvenlik karakterleri kullanılmaktadır.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifre Yenileme

Banka için kullandığınız internet bankası şifrenizi unutmanız durumunda yeni parola almak için giriş yaptığınız sayfayı tekrar ziyaret edebilirsiniz. Talep eden tüketiciler 444 0 333 Alo Garanti hattını kullanarak destek alabilir. Parola yenilemek isteyen tüketiciler ise geçerli bir Garanti Kredi kartı şifresi ile birlikte bankaya kayıtlı olan cep telefonunu kullanarak yeni bir parola oluşturabilmektedir. Genel olarak tamamen müşterileri için uygun ve güvenilir hizmet politikasından vazgeçmeyen Garanti Bankası, binlerce kişiye hizmet sunmaya devam etmektedir.

HEMEN KREDİ ÇEKMEK İÇİN!  Kıdem Tazminatı Hesaplama Nasıl Yapılır?

İlginizi Çekebilir