Garanti Bankası Yaz Kredisi ile Bütçenizi Rahatlatın

Acil nakit ihtiyaçlarımızda çoğu zaman bankalara başvururuz. Bankalarda bu talepler üzerine ihtiyaç kredileri adı altında nakit ihtiyacımızı karşılayabilmektedir. Garanti Bankası da ihtiyaç kredisine başvurmak isteyenler için güzel haberler duyurdu.

Garanti bankası müşterilerine her daim ihtiyaçları olan tutarlardaki krediyi zahmetsiz bir şekilde kullandırmayı amaçlamıştır. Bu doğrultuda 150.000 TL’ye kadar tüm kredi tutarlarında başvuru için sadece nüfus cüzdanı talep etmektedir. Uygun ödeme koşullarının yanı sıra 48 aya varan vade fırsatı da sağlanmaktadır. Bu fırsatları kaçırmamak için siz de hemen Garanti Bankası Yaz Kredisi Kampanyasından yararlanın.

Bütün ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz Garanti Bankası Yaz Kredisinde faiz oranları % 1.29 dan başlıyor. Borçlarınızı ödeyip rahata kavuşmanız için, ailenizle güzel bir tatile çıkmak için, biriken okul masraflarını tek seferde halletmek için, uzun zamandır ertelediğiniz ihtiyaçlarınızı alabilmeniz için, zora giren bütçenizi rahatlatarak isteklerinize ulaşmak için Garanti Bankasından Yaz Kredisi sizlere başvuru yaptığınız aynı gün içerisinde kredi kullanma imkanı sağlıyor ve tüm nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılıyor.

Eğer 150.000 TL ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli değilse seçeneklerin bittiğini sanmayın. Garanti Bankası yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi kampanyasıyla birlikte 500.000 TL ye kadar kredi çekme imkanınız var. Üstelik 48 ay vade fırsatı da geçerliliğini koruyor. Bu Kredilere başvuru yapmak istediğinizde sizden talep edilen belge ve evraklar yerine nüfus cüzdanınızı getirmeniz yeterli. Ayrıca şubeye gitmek için yeterli zamanınız yoksa oturduğunuz yerden Garanti Bankası internet sitesine girerek ya da telefonunuzu kullanarak 30.000 TL’ ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası yaz kredisi kapsamında 5.000 TL değerindeki yaz kredisi için 48 ay vade seçeneğiyle ayda 172 TL ödemeniz olacaktır. 10.000 TL değerindeki yaz kredisi için yine 48 ay vade seçeneğiyle ayda 328 TL ödemeniz olacaktır. 25.000 TL değerinde yaz kredisi için yine 48 ay vadeyle ayda 771 TL geri ödemeniz olacaktır. 30.000 TL değerindeki kredi için 48 ay vade seçeneğiyle ayda 913 TL geri ödemeniz olacaktır. 50.000 TL değerindeki yaz kredisi için 48 ay vade seçeneğiyle 1503 TL geri ödemeniz olacaktır.