Halkbank’tan Emeklilere Özel Kredi!

Halkbank’tan Emeklilere Özel Kredi!

 

Halkbank’tan Emeklilere Özel Kredi!

 

Günümüzde milyonlarca insan emekli olmasının yanı sıra bu emekli maaşı ile hayatlarını tam anlamı ile düzgün bir şekilde sürdüremiyor. Emekli olan insanların hayatlarını daha kolay bir şekilde sürdürebilmeleri için artık Halkbank, emekli insanlara özel onların kendi ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için onlara faiz yok denilebilecek kadar az bir faizle kredi veriyor. Hızlı kredi ile sizler de emekli bir insan iseniz ve artık aldığınız emekli maaşınız bazı ödemelerinize yetmiyorsa ve hayatınızda emekli olduktan sonra da nakit konusunda bazı sıkıntılar yaşıyorsanız eğer sizleri Halkbank’ın en güzel emekli fırsatlarından bir tanesine davet ediyoruz. Bu fırsat ile sizler de artık günlük ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabileceksiniz. Ayrıca Halkbank faizsiz kredi denilecek kadar çok az bir miktarda faiz ile emeklilere Halkbank’tan güzel bir fırsat geliyor.

Düşük Miktarlı Mini Krediler

Halkbank, emekli insanlar için bu yıl yeni yaptığı bu kampanyası ile de emeklilere sadece bir kredi seçeneği de sunmuyor. Sunduğu kredi seçenekleri ile de müşterilerini daima düşünen bir banka olma yolunda da ilerlemeye tam gaz devam ediyor. Eğer düşük miktarda masrafınız varsa yüksek oranlarda kredi almak yerine alacağınız düşük miktarlı bir masraf kredisi sizleri günlük hayatınızda daha kolay bir yere de getirebilecek. Emekli insanlara özel en uygun kredi bu yıl tamamen Halkbank’ta. Sizin de çevrenizde aylık olarak aldığı emekli maaşı ile günlük ihtiyaçlarını karşılayamayan ve artık kredi almak zorunda kalan insanlar varsa eğer onlara tam olarak Halkbank’ı öneriyoruz. Halkbank %1.12 gibi yok denilecek kadar az bir faiz oranı ile emekli olan insanlara ve müraacat yapan kişilere düşük oranlarda güzel krediler vermeyi amaçlıyor.

Sms İle Başvuru Yapılabilir

HEMEN KREDİ ÇEKMEK İÇİN!  Borç Kapatma Kredisini Kimler Alabilir? Nasıl Alınabilir?

Düşük masraflı ve yok denilebilecek kadar az faize sahip olan bu kredi türüne artık sizler de cebinizden sms  yolu ile başvuru yapabilirsiniz. Düşük bir faiz oranına sahip bu kredi ile 48 aya yakın bir vade ve 5.000 lira ihtiyaç kredisine başvuru yapan emeklilerin faiz oranları ise  %1.2. Bu miktar ile sizler aylık bankaya 142.03 tl ödeme yapmanızı gerektiriyor.