Odeabank’ta 35.000 TL Kredi Fırsatı

2019 Yaz döneminin gelmesi ile birlikte tüketicilerin tatil ve tüketim ihtiyaçları artmakta. Bankacılık sektörü de bu ihtiyaçlara karşılık verebilmek adına birçok kredi kampanyası ile tüketicilerine ürünler sunuyor. Odeabank’ta yaz tatilinde duyulabilecek ihtiyaç sahibi tüketiciler için uygun kredi şartları ile 35.000 TL’ye kadar kredi fırsatı sunuyor.

Odeabank kredi fırsatı ile tüketicilerin en çok ihtiyaç duydukları bu zamanda uygun kredi imkanı ile bankanın desteğini hissedecekler. Odeabank uygun kredi faiz oranları ile dijital bankacılık araçları ile kolay başvuru imkanını siz tüketicilerine sunuyor. 

Odeabank kredisi için merak ettiğiniz soruların yanıtlarını hazırladık. 

35.000 TL ye kadar başvuru yapabileceğiniz bu kredide uygun kredi faiz oranları ile 5.000 TL kredi, 10.000 TL kredi gibi hazır paketlerden de yararlanabilirsiniz. Faiz oranları ve kredi şartlarını kredi notunuza göre değiştiren bu kampanyaya mobil veya internet bankacılığı ile hemen başvurabilirsiniz.

Ayrıca bu kredi fırsatına internet sayfası aracılığıyla başvurabilmekle birlikte SMS aracılığıyla da başvurabiliriz. SMS yoluyla başvurabilmek için metin yazma bölümüne NAKIT yazıp bir boşluk bırakmak suretiyle Vatandaşlık Numaramızı yazmalıyız. Yazmış olduğumuz bu metini alıcı olarak 8444 göndermemiz gerekmektedir.