QNB Finansbank 5000 TL Telefonla Kredi

Hızlı kredi sağlayan bankalar arasına QNB Finansbank’ta girmiş durumda. Son zamanlarda rağbette olan bu kampanyalar noktasında banka, düşük faiz oranlarıyla kredi kampanyası düzenlemektedir. Bankanın bu kampanyası için halk arasında telefonda kredi kampanyası da denmektedir. İçeriğimizde bankanın düzenlediği hızlı 5000 TL telefon kredisine ilişkin detaylar yer alacak.

Kredi faiz oranı ve geri ödeme detayları nelerdir?

Bankanın düzenlediği bu kampanya için çağrı merkezinden 7-24 başvuru yapılabilmektedir. Talep edilen kredi onaylanmış ise, kredi almak isteyen kişinin hesabına anında transfer edilir. Bankanın bu kredi için uygulamakta olduğu faiz oranı müşterinin kredi notuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Kredi notu en iyi seviyede olan kişiler için yüzde 1.30, en düşük seviyede olanlar için ise yüzde 1.78 faiz uygulanmasına karar verilmiştir.

Banka bu kredi için 48 aya kadar vade seçeneği sunmuştur. 5000 TL hızlı krediye 48 ay vade ile sahip olmak isteyen banka müşterilerin aylık 148,76 TL taksit ödemesi yapması gerekmektedir. Vade süresi boyunca bankaya ödenecek olan topla tutar 7.140 TL’ye tekabül etmektedir. En yüksek faiz oranıyla qnb Finansbank 5000 tl kredi almak isteyen kişilerin ödeyeceği aylık taksit tutarı ise 167.55 TL’dir. 48 ay boyunca sonunda bankaya ödeyeceğiniz toplam tutar ise 8.042 TL’dir.

Özel durumlar konusunda hassas davranılmaktadır

Banka, müşterinin özel durumlarını da göz önünde bulundurarak zaman zaman faiz oranlarında değişikliğe gidebilmektedir. Başvuru yapıldıktan sonra kredi alınabilmesi için gerekli hususlar ve özel durumlar müşteri ile paylaşılmaktadır.

Başvuru detayları nelerdir?

Bankanın hızlı 5000 tl kredi kampanyası başvurusu için hayat sigortası yapılması istenmektedir. Sigorta yaptırmak artık bütün bankalar için bir prosedür haline gelmiştir. Bu kampanya dahilinde 1000 TL’den 35.000 TL’ye kadar finansman talep edilebilir. Bu tutarın üzerinde bir miktarı talep etmek isteyen müşterilerin banka şubesine gelerek başvuruda bulunması gerekmektedir.

Bankanın internet bankacılığından, mobil uygulamasından ve çağrı merkezinden an be an başvuru yapılabilmektedir. Başvuru sonrasında müşteriye kredi sağlanıp sağlanmayacağına ilişkin detaylar müşteri ile paylaşılmaktadır.