Ramazan Bayramı İçin Kredi Veren Bankalar!

Ramazan Bayramı için kredi veren bankalar isimli bu yazımızda yaklaşan ramazan bayramı için krediye ihtiyaç duyan kişilere hangi bankalardan bayram kredisi çekebileceklerini derledik. Milyonlarca vatandaş ramazan bayramı kredisi almak için birçok bankanın düzenlemiş olduğu kampanyalara göz gezdirmekte. Gelin hep birlikte bu 2019 bayram kredisi fırsatları başlıklarına detaylı bir şekilde bakalım.

On bir ayın sultanı olarak nitelendirdiğimiz, evlerimizin bereketlendiği, küslük ve dargınlıkların bittiği mübarek ramazan ayının sonunda ramazan bayramına erişeceğiz. Ramazan bayramında büyüklerimizi ziyaret edip, memleketlerimize dönüp bayram tatilini geçireceğiz. Hal böyle olunca da belirli bir masraf çıkacaktır. Yıl içerisinde bayramı yada bayramları düşünerek bir köşeye para koyanlar şanslı peki ya hayat mücadelesinde iken bir köşeye bayram masrafları için para koyamayanlar ne yapacaklar. Mecburen bankaların sunduğu bayram kredisi adı altındaki ihtiyaç kredilerine başvuracaklar. İşte bu yazımızda ramazan bayramı için kredi veren bankalar hangileri onları izah edeceğiz.

Bayram kredisi için genellikle 5 bin tl yeterli olmaktadır. Yol masrafı, yeme-içme masrafı gibi masraf göz önüne alındığında 5 bin tl yeterli olacaktır. Tabi ki siz ihtiyacınıza göre rakamı değiştirebilirsiniz.

İş Bankası’nın Ramazan Bayramı kredisi

Kredi Miktarı; 5.000 tl
Faiz Oranı : % 1,59
Aylık Taksit Tutarı : 641,57 TL
Geri Ödeme Miktarı; 470,13 TL/Ay 5.667,82 TL
Kredi Vadesi; 12 Ay

Kredi kullandırımında hayat sigortası yapılmaktadır. Hayat sigortası prim tutarı kredi tutarı, kredi vadesi ve müşterinin yaşına göre değişmektedir. Hesaplamalara dahil edilmemiştir.

Bu kampanyadan kamu çalışanları, maaşını İş Bankası aracılığıyla alan maaş anlaşmalı kurum çalışanları ve maaşını İş Bankası aracılığıyla alan emekliler yararlanabilir.

Garanti Bankası Ramazan Bayramı kredisi

Kredi Miktarı; 5.000 tl
Kredi Faiz Oranı: %1,95
Kredi Taksit Tutar: 792,71 TL
Geri Ödeme Miktarı ;482,73 TL/Ay 5.818,96 TL
Kredi Vadesi; 12 Ay

Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten yapılan başvurularda, onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirsiniz. Maaş ödemesini Garanti Bankası’ndan almayan müşteriler için Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten kullanılabilecek üst limit 25.000 TL’dir.

Fibabank Ramazan Bayramı kredisi

Kredi Miktarı; 5.000 tl
Kredi Faiz Oranı: % 1,59
Kredi Taksit Tutar: 641,57 TL
Geri Ödeme Miktarı; 470,13 TL/Ay 5.667,82 TL
Kredi Vadesi; 12 Ay

Fibabanka müşterilerine Telefon Bankacılığı’ndan çok uygun faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleri ile bayrama özel anında kredi fırsatı! Bayram ihtiyaçlarınızı ertelememek için 7/24 Fibabanka çağrı merkezimizden kredi başvurusu yapabilirsiniz.