Şekerbank’tan Anında 30.000 TL İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin tüketiciler tarafından sevilen bankalarından Şekerbank, anında kredi başvurularında 30.000 TL tutara kadar müşterilerine özel avantajlarlar ve koşullar ile Özgür Kredi kampanyasını tanıttı.

Şekerbank Özgür Kredi kampanyası ile tatil, eğitim, sağlık, alışveriş ve diğer tüm kişisel ihtiyaçlarınız için müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyası uygun kredi faiz oranları ile sabit oranlar uygulayarak, vadelere ve kredi tutarına göre değişiklik gösteren oranlar ile müşterilerine bu kampanyayı duyurdu. Faiz oranı olarak yüzde 1.55 faiz oranı ile maksimum 48 ay kredi vadeli olarak yararlanılabilmekte.

Şekerbank Anında İhtiyaç kredisi başvurusu yapan tüketiciler için kredi tutarı en fazla 30 bin TL, şubelerden yapılan kredi başvurularında ise en fazla 50 bin TL kredi kullandırılabilmekte.

Özgür kredi kampanyası içeriğinde alınan kredinin binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti alınmakta. Bu ücrete ek yüzde 5 oranında da banka sigorda ve hizmet vergisi dahil edikmektedir. Kredi tahsis ücretine sigorta ücretleri dahil edilememekte. Sigorta uygulaması Özgür kredi kampanyasında zorunlu tutulmaktadır ve hayat sigortası müşteri yaş, sağlık durumuna göre değişiklik göstermektedir.

48 Ay Vadeli 3.000 TL Özgür Kredi Şekerbank’tan

48 ay vadeli ödeme planı ile 3.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan tüketicilerin ödeyecekleri aylık taksit tutarı 95.04 TL olmaktadır. Hızlı nakit ihtiyacınız için uygun ve ekonomik bir nakit desteği olacaktır. Faiz oranı yüzde 1.55 toplamda vade sonunda ödenecek toplam tutar ise 4.561.92 TL’dir. 3.000 TL kredi için kredi tahsis ücreti 15 TL dir.