Vakıfbank 48 Aya Varan İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank 48 Aya Varan İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank 1954 yılında vakıf kaynaklarını doğru bir biçimde kullanmak için kurulmuştur. Topluma değer katmayı ve toplumda sürekli var olmayı kendine misyon olarak seçmiştir. Bu misyonu için elinden geleni yapmak isteyen Vakıfbank müşterileri ve çalışanlarını her daim düşünmektedir.

Yaz mevsimi her zaman diğer mevsimlerden farklı olmuştur. Yaz mevsimi çoğunlukla çalışan kişilerin dinlenebildiği ve tatil yapabildiği bir dönem olmuştur. Tüm kış boyunca çalışmış, emek vermiş olan tüm çalışanlar yaz geldiğinde rahat bir nefes alıp dinlenmek isterler. Tatil yapma fikri her ne kadar kulağa hoş gelse de çoğu zaman bütçemizi zora sokabilir.

Tatili her yönden güzel geçirebilmek ve tüm yılın stresini atabilmek için maddi sıkıntı yaşamamak gerekmektedir. Bu noktada Vakıfbank devreye girerek müşterilerin hayalini kurduğu güzel tatili gerçekleştirebilmeleri için destek çıkarlar.

Yaz Kredisi Nedir?

Uygun ödeme fırsatları ve 48 aya varan vade imkanıyla birlikte yaz kredisi almak artık çok daha kolay. Ayrıca yaz kredisi tek bir kesime hitap etmeden hem kamu çalışanları hem de emekliler hem de özel sektör çalışanları için birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyor.

Vakıf Bank’ın Yaz Kredisine Nasıl Başvurulur?

Son zamanlarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte çoğu bankacılık işlemi internet üzerine taşınarak müşterilerine kolaylık sağlamıştır. Vakıfbank da vakit kazanmak isteyen müşterileri için yaz kredisi başvurularını internet üzerinden yapabilme fırsatı sağlamıştır.

Bir diğer seçenek de telefon bankacılığını kullanmaktır. Başvurmak istediğiniz kredinin adını yazıp boşul bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıp aylık gelirinizi yazarak kısa mesaj yoluyla 5724’e göndererek başvuru yapabilirsiniz. Göndereceğiniz sms bedeli 0.65 TL’dir.

HEMEN KREDİ ÇEKMEK İÇİN!  Garanti Bankası Yaz Kredisi ile Bütçenizi Rahatlatın

İnternet ve telefon bankacılığını kullanmak istemeyen müşteriler ise kampanyaya katılmak için Vakıfbank şubelerini ziyaret ederek başvuru yapabilirler.

Kampanya kapsamında vade süresi 3 aydan 48 aya kadar değişmektedir.

En fazla 10.000 TL değerindeki krediler için %1.20 faiz oranı uygulanmaktadır. 10.000-90.000 TL aralığındaki değerler için %1.16 faiz oranı uygulanmaktadır. Bazı özel durumlarda krediye başvurmak için kefil talep edilmektedir.

Eğer bu şartlar size uygunsa en kısa zamanda Vakıfbank yaz kredisine başvuru yapabilirsiniz.