Ziraat Bankası Konut Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

Ülkemizin en köklü bankası olan Ziraat Bankası 2018 ve 2019 yılında en uygun konut kredisi faiz oranını vererek diğer tüm bankalar ile büyük bir rekabet başlattı diyebiliriz. 0.88 Kredi faiz oranı ile en makül kredi şartları ile müşterilerini konut sahibi yapıyor. Ziraat Bankası  geçmişten günümüze kişi ve kurumlar için büyük avantajlı kredi kampanyaları yaratarak, ihtiyaçları karşılamaya çalışmaktadır. Ziraat bankasının en önemli hizmetlerinden birisi de ihtiyaçlar doğrultusunda esnek kredi seçenekleri sunmasıdır.

Ziraat Bankası müşterilerine kredi başvurusu için çeşitli imkanlar sunmaktadır. Konut kredisi başvurusunda ön başvuru için şubeden direkt başvurudan ziyade internet üzerinden de ön başvuru toplayarak müşterilerini bilgilendirmektedir. Konut kredisi başvurusu yaparken özellikle şubeden başvuru yapılmasını önermekteyiz. Kredi şartları açısından da Türkiye genelinde en uygun seçenekleri sunan ve sahip olan banka diyebiliriz.

Ziraat Bankası Konut Kredisine Nasıl Başvurabilirsiniz?

Ziraat bankası aracılığı ile almak istediğiniz konut için öncelikle size en yakın şubeden ön başvurunuzu müşteri temsilciniz aracılığı ile gerçekleştirmelisiniz. Sonrasında satın almayı düşündüğünüz konutun tapu fotokopisini bankaya ibraz ederek kredi şartlarını öğrenebilir, kararınızı verdiyseniz de ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Kredi başvuruları için direkt olarak Ziraat Bankası şubelerini kullananların, bazı evrakları temin etmesinin ardından kredi başvurusu yapılmaktadır. Nüfus cüzdanınız, gelir belgeniz ve istendiği takdirde diğer ek evrakları da temin ettikten sonra kredi başvurunuz başarıyla alınacaktır.

Ziraat Bankası 150.000 TL Konut Kredisi Hesaplama 120 Ay 10 Yıl

 07.02.2019
   Konut Kredisi % 0,88 Taksit
2.029,07
Masraf
1.313,00
Vade Sonu Ödenecek
244.801,40