KrediGO

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Garanti Bankası uzun yıllardır bankacılık hizmetleri sunan ve bu alanda teknolojinin tüm imkânlarından yararlanmaya devam eden bankalar arasındadır. Bu anlamda pek çok tüketici Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları hakkında kapsamlı bilgi sahibi olmak istemektedir. Öncelikle %2,88 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sunan Garanti Bankası bu kredi türü için bazı evrakları talep etmektedir. Başvuru için gerekli olan evraklar şu şekildedir;

  • TC numaralı kimlik belgesi
  • Ücretli olarak çalışanlar için maaş yazısı ya da bordro
  • Emekliler için emeklilik belgesi
  • Şirket sahibi olan veya şirket ortakları için yıllık gelir vergisi beyannamesi
  • Faiz geliri olan tüketiciler için faiz gelir belgesi
  • Kira geliri olanlar için gayrimenkul tapusu
  • Çiftçilik yaparak geçimini sağlayanlar için çiftçi belgesi
HEMEN KREDİ ÇEKMEK İÇİN!  Emeklilere Özel PTT Kredisi

Sunulması gereken bu belgeler ile beraber faiz oranının da bankadan sorulması gerekmektedir. Çünkü %2,88’den başlayan faiz oranları bazı dönemlerde değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle dönemsel değişikliklerden etkilenmemek adına bankanın resmi web sitesindeki kredi hesaplama uygulamasını kullanabilirsiniz. Aynı uygulama web sitemizde de bulunmaktadır. Güncel verilere bu şekilde de ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bankanın bizzat şubelerine giderek veya Garanti İnternet uygulaması üzerinden başvurular yapılabilmektedir. Alternatif olarak Garanti Cep’te uygulaması üzerinden de başvuru süreci başlatılabilmektedir. Ayrıca Garanti Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları dışında vade gün sayısı da merak edilmektedir. Sunulan kampanyalara bağlı olarak 3 aydan 36 aya kadar olan vadelerle ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

HEMEN KREDİ ÇEKMEK İÇİN!  En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Başvurunun ardından başvuru durumu sorgulama hizmetleri de bulunmaktadır. Bu hizmetler için yine Garanti Cep ya da Garanti internet uygulamasına giriş yapmanız yeterlidir. Ayrıca kredi başvuru takip formu doldurarak ya da 444 0 335 numaralı tam destek hattını arayarak da başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Son olarak ‘durum’ yazıp ardından TC numaranızı da ekleyerek 3390’a SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Bu işlemlerin ardından başvuru sonucunuz tüm detaylarıyla birlikte sizlerle paylaşılacaktır. Eğer Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları hakkında net bilgilere ulaşmak istiyorsanız en doğru seçenek banka ile görüşmek ve çekmek istediğiniz kredi tutarını banka ile paylaşmaktadır. Ya da sitemizde yer alan kredi hesaplama uygulamasını kullanmanız yeterlidir.

İlginizi Çekebilir