Kategori: Blog

KrediGO blog sayfası üzerinden tüm kredi ve finans içeriklerine kolayca ulaşabilir; en doğru ve en hızlı haberleri blog kategorimizden alabilirsiniz.

Kredigo.com Blog Yazısı

Günümüzde finans kategorisinde oldukça büyük bilgi akışı olmaktadır. Kişilerin en doğal hakkı ise doğru ve güncel finans haberleri almaktır. Bu kapsamda sitemiz sizler için finans ile ilgili tüm haberleri en doğru kaynaklardan toplayarak yayınlayacaktır. İşinde uzman ekibimiz sayesinde herhangi bir yalan veya yanlışlık durumu olmayacak. Böylece doğru bilgilere ücretsiz bir şekilde ulaşabileceksiniz. Sitemizde yer alan kategori bölümlerinden ilgilendiğiniz alanı seçebilirsiniz. Her alan için barındırdığımız ayrı yazarlarımız işlerini bilen kişilerden oluşmaktadır. Sitemizi takip etmek için herhangi bir ücret ödemek durumunda da kalmazsınız.

Kredi Hesaplama

Sitemizde yer alan kredi hesaplama bölümü ile çekecek olduğunuz kredilerin faiz tutarlarını öğrenebilirsiniz. Yapmanız gerekenler kredi tutarını ve vade süresini girmektir. Böylece çekeceğiniz tutara hangi banka ne kadar faiz işlemi uyguluyor, seçtiğiniz vadeye uygun krediler var mı öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde hazır olarak kredi hesaplama aracının alt kısmında hazır miktarlar üzerinden hesaplama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 5000 TL, 10000 TL, 25000 TL, 50000 TL gibi hazır miktarları seçip saniyeler içinde sorgulama yapabilirsiniz. Böylece zamandan tasarruf edersiniz. Üstelik her bankanın ayrı ayrı kendi sitelerine girmenize gerek kalmaz. Bu kapsamda ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi gibi hesaplamalar yapmak mümkündür.

Kredi Haberleri

Ülkemizin içerisinde bulunduğu ekonomik durumdan dolayı kredilerde birçok değişiklik meydana gelmektedir. Bu değişiklikler ise faiz oranları, kredi uygunluk gibi durumlar olmak üzere birçok etken olabilmektedir. Eğer haber izlemeye vaktiniz yoksa sitemizi takip ederek kredi haberlerinden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda bankalar tarafından duyurulan kampanyalardan da haberiniz kolay bir şekilde olabilir. Artan rekabet dolayısı ile bankalar sürekli olarak kampanya düzenlemektedir. Bu eylem ile de müşteri çekmek hedeflenir. Dolayısı ile müşteriler için sevindirici haber olmaktadır. Siz de en uygun kredi çekme konusunda yardım istiyor ve haberleri takip etmek istiyorsanız sık sık sitemizi ziyaret edin.

Bankalar

Sitemiz içerisinde bulunan bankalar kategorisi sayesinde Türkiye içerisindeki tüm bankaları görmeniz mümkün olacaktır. Dilediğiniz bankayı seçtiğiniz zaman banka hakkındaki detaylı bilgileri öğrenebileceğiniz gibi mevcut ve sürmekte olan kampanyalarını da görebilirsiniz. Böylece her bankanın tek tek sitelerine girip kampanalarını araştırarak vakit kaybetmezsiniz. Sitemiz kullanıcıların kolaylığını hedeflemektedir. Yapacağınız her işlemden vakit kazanacak ve uğraşmayacaksınız. Elinizin altında finans adı geçen tüm bilgi ve haberleri kolay yoldan bulacaksınız. Bu da çalışan ve yoğun kişiler için oldukça sevindirici bir haber olacaktır. Üstelik tüm bu kolaylıklar için sizden ücret talep edilmemektedir. Türkiye üzerinde az bilinen bankalar dahil olmak üzere tüm seçenekler mevcuttur. Az bilinen bankaların kampanyalarını duyurması epey zor olduğu için ve bu güzel kampanyalar kaçırıldığı için artık korkmanıza gerek yok. Az bilinen ve birbirinden güzel kampanyalar düzenleyen bankaları tek tık ile bularak hakkında tam araştırma yapabilirsiniz.

Sitemizde Reklam Kullanımı

Kredigo.com olarak sitemizde kullanıcıların kolay hareket edebilmesini amaçladığımızı söylemiştik. Bu kapsamda diğer finans siteleri gibi kullanıcıları rahatsız eden reklamlara yer vermiyoruz. Sitemizin yayın hayatını devam ettirebilmesi için sadece gerekli miktarda reklam yerleşimleri mevcuttur. Fazlasında gözümüz olmadığı için sizi rahatsız edecek türde değildirler. Yine ilgili kategoriler ile reklam alımı yaptığımız için ilginizi çekecek kampanyaları görebilirsiniz. Aynı zamanda içeriği okumak için bir engel teşkil etmemektedirler. Sitemizde herhangi bir yere tıkladığınız zaman ekstra sekmeler açılmaz, kolay bir şekilde içerik okumanız sağlanır. Yayın hayatımıza başladığımız andan itibaren böyle olmuş olup, ilerleyen yıllarda da böyle devam edeceğinin garantisini sizlere vermekteyiz.